آلبوم خواننده وابسته به گروهک کومله در بازار

آلبوم «چیاوان» با صدای خواننده‌ای که روزگاری عضو گروهک تروریستی «کومله‌» بوده و همچنان در حمایت از آنان سخنانی در ضدیت با مردمی که در برابر آنان ایستاد، دارد با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازار پخش شده است.

یک تیم‌تروریستی کومله منهدم شد

با پیگیری‌های اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان غربی، یک تیم تروریستی در شهرستان مهاباد شناسایی و سه نفر از اعضای آن دستگیر شدند.

پاسخی مستند به لجن پراکنی کومله

گروهک های ترویج دهنده فقر، فساد و فحشا، که جایگاه خود را در خطر دیده و پیشرفتی در اقدامات ضد بشری خود نمی بینند، با سواد خواندن ونوشتن خود دست به تحلیل های حقوق بشری زده و در این تحلیل ها جمهوری اسلامی را پیام آور این مشکلات در جامعه کردی معرفی می کنند. اما شواهد و اسناد موجود لجن پراکنی های کومله و دمکرات را به سوی خود آنها هدایت می کند.

اتحاد برای دموکراسی یا برای حمله به ایران؟

حمله به نهاد قانونی شورای نگهبان که با تدبیر حضرت امام تشکیل شده و از موانع اصلی بازگشت ضد انقلاب و خائنان به کشور است از نقاط مشترک شرکت کنندگان در این نشست بود حسن شریعتمداری عضو گروهک منحله خلق مسلمان و عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریست کومله هر دو با اتفاق نظر با سخنرانی به شورای نگهبان حمله کردند.

اشارت به شماره دهم رسید

مصاحبه با کارلو کوربوچی-حقوق‌دان مسلمان ایتالیایی در موضوع نقض حقوق بشر در اروپا، سید نظام‌الدین موسوی-مدیر خبرگزاری فارس در موضوع فتنه و اغتشاشات بازار، یکی از اعضای جدا شده از عرفان حلقه در خصوص فعالیت این فرقه انحرافی، سردار خورشیدی از فرماندهان سابق سپاه در موضوع فعالیت‌های گروهک کومله و دو تن از تروریست‌های اعدامی سلفی‌گری در غرب کشور قسمت‌هایی از این شماره را تشکیل می‌دهد.

وقتی آمریکا و دوستانش حاصل سال‌ها تلاش خود را محکوم می‌کنند

همه محکوم کردند از حزب کومله و پژاک گرفته تا هیلاری کلینتون! کسانی که خود دستشان به خون کشته شده‌گان این جنایت و هزاران جنایت دیگر آلوده است.

اعلام آمادگی برای کمک مالی و نظامی به موسوی

گروهک کومله ضمن اعلام حمایت مجدد از سران فتنه سبز آمادگی خود را برای کمک های مالی و نظامی به این فتنه را اعلام کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.