یادمان نرفته هنوز: انتخابات، آمار و تقلب!

اکنون که دیگر ماه‌ها از جریانات انتخابات دهمین دورۀ ریاست جمهوری گذشته است، به نظر من، مدعیان رسمی وقوع تقلب و عدم وقوع تقلب تمام دلایل مهم خود را بیان کرده‌اند و اکنون می‌توان در موردشان با دقت قابل‌قبولی قضاوت کرد.

هشته‌ی هشتاد و هشت ـ یادمان هشته‌ی توهم!

ما، این هشته را هیچ‌گاه فراموش نخواهیم کرد. هشته‌ی هشتاد و هشت، هشته‌ی هر ایرانی‌ست. هشته‌ی کسانی‌ست که دچار توهم نشدند. هشته‌ی کسانی‌ست که عزیزان‌شان به دست ِ اراذل و اوباش زخمی و مجروح و شهید شدند و نتوانستند، این داغ را فریاد کنند. ما فعالین فضای سایبری، این روزها را این‌چنین نام‌گذاری خواهیم کرد و در هر روزش، بنا به نام ِ آن روز، مطلب می‌نویسیم.

به داشتن چنین آشوبگرانی افتخار می‌کنیم

انقلاب اسلامی قرار بود انقلاب مستضعفان باشد. انقلاب ما انقلاب اسلامی است. اسلام پابرهنگان زمين، اسلام مستضعفين، اسلام رنجديدگان تاريخ… فکر می کردند برای مستضعفان که بنیاد و کمیته هست. حال بهتر برویم با تمدن ها گپی خودمانی بزنیم. اما انقلاب همچنان زنده بود و انقلابیون بیدار ملت مستضعف بار دیگر به آرمانهایش بازگشت. این بار گفتمان عدالت سکه رایج بود. این بار بیش از همه مستضفعین…

توزیع لباس با شعار «رای من کجاست»

بر اساس گزارش‌های رسیده، در برخی از واحدهای تولید پوشاک نیز لباس‌‌های سبزی در حال تولید است که بر روی آن شعار رأی من کجاست به زبان لاتین نوشته شده است. همچنین نوعی لباس دیگر که بر روی آن عدد ۳۳ درج شده در حال تولید و توزیع است. عدد ۳۳ در نزد طرفداران جنبش سبز به معنای آغاز انقلابی دیگر در کشور تعبیر می‌شود.

افزایش تردیدها درباره قتل ندا آقاسلطان

پس از انتشار فیلم مستند “چگونگی قتل ندا آقا سلطان” تردیدها درباره مرگ وی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور به شدت افزایش یافت با انتشار خبر دیدار کاسپین ماکان (نامزد ندا اقاش سلطان به تل آویو) این موضوع رنگ بیشتری از واقعیت به خود گرفت… این در حالی است که جدیدا یک مقام اسبق آمریکا از کمک مالی «صندوق اعانه ملی برای دموکراسی» به جریان سبز خبر داده است.

ميليون‌ها دلار به هواداران موسوی کمک کرديم

درست پيش از ظهور جنبش سبز در تهران که با اعتراض به انتخابات آغاز شد، “کنت تيمرمن”، رييس بنياد براي دموکراسي در مقاله اي نوشت “در دهه گذشته، بنياد ما ميليون ها دلار براي ترويج انقلاب هاي رنگي در جاهايي مانند اوکراين و صربستان خرج کرده است. بخشي از اين پول ها هم از طريق افرادي که با موسسه هاي غيرانتفاعي در خارج از ايران ارتباط دارند به دست گروه هاي هوادار موسوي رسيده است.”

توهم دیداری و شنیداری

بعضی ها یک جوری ادعا می کنند که احمدی نژاد گفته است “ایران گل و بلبل است و هیچ مشکلی ندارد” و صدا و سیما هیچ انتقادی از دولت نمی کند که من شکم بر می دارد، نکند این مرد مهربانی که به عنوان رئیس جمهور ایران صحبت می کند و مشکلات را بیان می کند و از بقیه برای حل آن ها کمک می طلبد احمدی نژاد نیست!

تاریخ شهادت: ۸۸/۳/۲۵؛ محل شهادت: سعادت آباد

صدا و سيما كه تازه همين چند روز پيش حرفهاي امام را پخش كرد: «اگر اشخاصي بدون مجوز وزارت كشور اقدام به تجمع كنند بر همه واجب است با آنها برخورد كنند.» چرا صبر نكردي محسن رضايي و ساير آقايان با نامه نگاري‌هايشان آرامش را به كشور بازگردانند. چرا صبر نكردي خداجويي اراذل را در روز عاشورا ببيني؟

19 واکنش به سخنان موسوی درباره 22 بهمن

نظر به اینکه آقای موسوی سیگنالهایی ارسال کردند که نشون می ده ایشون همچنان اصرار به دوشیدن “نره” رو دارند ، ما تلاش کردیم که ببینیم در قبال موضع گیری اخیرشون بعد از 22 بهمن ، ایشون رو باید کجای دلمون بزاریم . پس سوال پژوهش اینه : با آقای موسوی چیکار کنیم؟ گزینه ها عبارتند از : ۱.ترحم بر پلنگ تیز دندان / ستمکاری بود بر گوسفندان ۲. مردی نبود فتاده را پای زدن ! ۳. به یه بنده خدایی گفتن چرا اینجا وایسادی ؟ گفت : وایسادم که وایسادم . به درک وایسادم ! ۴. بده بهش بره !

مسابقه بزرگ «صداقت سبز»

پس از فروکش کردن حوادث ماه‌هاي اخير، از عموم مردم دعوت به عمل مي‌آوريم، تا با ارائه‌ي يک شعار و فقط يک شعار از شعارهاي حاميان سبز که خود به آن وفادار مانده باشند، برنده‌ي خوش اقبال يک دستگاه پژو 207 بشويد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.