پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

رجوی: ‌زن ناموس تو نیست، من ناموس توام

گروهک منافقین که در دوران انقلاب فعالیت مرموز و ارتجاعی داشتند بعد از انقلاب اسلامی کم کم با تحرکات انحرافی توسط افکار عمومی مردم ایران ترد شدند. این گروهک که بعدها در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران همدست صدام شد و به ایران حمله کرد کم کم دچار استحاله درونی شد و هر روز از لحاظ فکری مضمحل شد.

شیطنت مضحک و کشف جدید منافقین

گروهک تروریستی منافقین در ادعایی تکراری و رنگ و رورفته مدعی وجود مرکز فوق‌سری هسته‌ای در ایران شد.

ذوق‌زدگی«منافقین»از اغتشاش انجمن تهران

اغتشاش گروهی از اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در حاشیه سخنرانی حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در دانشگاه تهران گروهک منافقین را بر سر ذوق آورد!

ناگفته‌های عضو سابق منافقین از رجوی‌ها

مریم سنجابی گفت: در طول ۲۷ سال گذشته مستمراً رجوی هر سال وعده پیروزی داد و هر سال می‌گفت سال سرنگونی رژیم ایران است.

ارتباطات رجوی در آمریکا چگونه شکل می‌گیرد؟

مهمترین وظیفه‌ای که به داعی‌السلام محول شده، ارتباط با شخصیت‌های سیاسی جنگ‌طلب آمریکایی و متقاعد کردن برخی نماینده‌های تندروی آمریکایی برای حمله نظامی به ایران است.

تکاپوی جدید منافقین در آستانه نشست ژنو

در همین اثنا و در آستانه مذاکرات ژنو گروهک تروریستی منافقین باز هم بیکار ننشسته و مدعی شده که ایران یک برنامه نظامی هسته‌ای را به سایتی نظامی در 1.5 کیلومتری تهران منتقل کرده و در حدود 100 کارشناس ایرانی در حال انجام آزمایش‌های کوچک در این سایت نظامی هستند.

دادگاه منافقین برگزار می‌شود

دانشجویان دانشگاه علامه‌طباطبایی در نشستی ضمن برگزاری دادگاه نمادین منافقین، جریان‌شناسی نفاق از انقلاب تا اشرف را بررسی می‌کنند.

ناگفته‌هایی از عملیات فرزندان انتفاضه در اشرف

تاکنون نیمی از مجروحان عملیات فرزندان انتفاضه شعبانیه کشته شده اند.

۷۰ عضو منافقین از این گروهک جدا شدند

وی تاکید کرد دولت آلبانی نیز این افراد را که ضمن مخالفت با ادامه فعالیت در قالب این گروهک، جدایی خود را از این سازمان اعلام کرده بودند به یک آپارتمان منتقل کرد.

همه آنچه باید از پادگان جهنمی اشرف بدانید

مهم‌ترین دلیل اهمیت پادگان اشرف برای ایران و عراق نقشی است که تعطیلی این پادگان در فروپاشی این گروهک تروریستی ایفا خواهد کرد. بسیاری معتقدند فروپاشی اشرف مرحله اصلی فروپاشی سازمان منافقین خواهد بود. به این ترتیب بسیاری از اقدامات تروریستی و یا مزاحمت‌ها برای دستگاه‌های امنیتی و انتظامی دو کشور برچیده می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.