مذاکرات کارشناسی ایران و 1+5 آغاز می‌شود

وین، پایتخت اتریش به مدت دو روز میزبان مذاکرات کارشناسی ایران با 1+5 خواهد بود.

نماینده آمریکا در ۵+۱ حرف زدن بلد نیست

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نماینده آمریکا در مذاکرات ۱+۵ هنوز یاد نگرفته است که بداند نمی‌تواند با مردم ایران اینگونه صحبت کند.

«پلیس بد» در مذاکرات ایران و ۱+۵

یک روزنامه آمریکایی رویکردها و جهت‌گیری‌های کنگره در قبال ایران را از جمله عواملی دانست که می‌تواند باعث شود مذاکرات ایران و کشورهای ۱+۵ به شکست منجر شود.

تکاپوی جدید منافقین در آستانه نشست ژنو

در همین اثنا و در آستانه مذاکرات ژنو گروهک تروریستی منافقین باز هم بیکار ننشسته و مدعی شده که ایران یک برنامه نظامی هسته‌ای را به سایتی نظامی در 1.5 کیلومتری تهران منتقل کرده و در حدود 100 کارشناس ایرانی در حال انجام آزمایش‌های کوچک در این سایت نظامی هستند.

اسامی اعضای تیم مذاکره کننده ایران با 1+5

ریاست هیات ایرانی در این بخش از مذاکرات برعهده سیدعباس عراقچی، معاون حقوقی وبین‌الملل وزارت خارجه است.

دور بعدی مذاکرات احتمالا در آلماتی

سفیر ایران در قزاقستان گفت که احتمال دارد دور بعدی گفت‌وگوهای تهران و گروه موسوم به 1+5 (‌اعضای دایم شورای امنیت سازمان ملل و آلمان) در قزاقستان برگزار شود.

لاوروف چهارشنبه به تهران مي‌آيد

وزارت امور خارجه روسيه خاطرنشان كرد كه در ملاقات لاوروف با مقامات ايراني قرار است درباره ابتكار روسيه براي ميزباني كنفرانس بين‌المللي در رابطه با سوريه مذاكره شود.

شیب نمودار خواسته‌های آمریکا منفی شده است

تقاص خون شهدای هسته‌ای را بگیرند؛ تقاص خون شهید علیمحمدی، شهید شهریاری، شهید رضایی‌نژاد، شهید قشقایی که به حق پیشرفت‌های هسته‌ای ایران نتیجه برکت خون این عزیزان است.

استراتژیست‌های آمریکایی پیش از اجلاس ترکیه چه می‌گویند؟

موقعیت فعلی آمریکا و همکارانش در مذاکرات ترکیه این است که ایران علاوه بر توضیح دادن درباره تاریخچه فعالیت های هسته ای اش نباید در هیچ سطحی به تولید اورانیوم غنی شده بپردازد. چالش اصلی و اساسی پل زدن از به تاخیر انداختن برنامه هسته ای ایران به سوی راهی برای درهم شکستن سرسختی ایران برای ادامه غنی سازی در خاک این کشور و تولید سلاح هسته ای است.