گزارش تخلف مهدهای کودک با ارسال پیامک

شهریه مهدهای کودک در سایت رسمی سازمان بهزیستی قابل رویت است.

ارسال گزارش رانت 650 میلیونی وزارت صنعت به قوه قضائیه مشروط به موافقت لاریجانی

احمد توکلی نماینده مردم تهران پرده از پرونده رانت 650 میلیون یورویی وزرات صنعت به یک تاجر خاص برداشت. طبق این تفاهم نامه بانك مركزی، شركت متعلق به همان تاجر خاص و بانك پاسارگاد به عنوان بانك عامل این شركت امضاء‌شده است، بانك مركزی متعهد می‌شود به تأمین و فروش 650 میلیون یورو برای آن تاجر.

گزارش نشست چهارم هم‌اندیشی الگوی پیشرفت

«پردازش موضوعات جهت‌ساز؛ روش تولید الگوری پیشرفت اسلامی» در چهارمین نشست هم اندیشی الگوی پیشرفت اسلامی بررسی شد.

نامه وزیر سابق جهاد کشاورزی به روحانی

صادق خلیلیان وزیر سابق جهاد کشاورزی، در واکنش به صحبت‌های اخیر رئیس‌جمهور در گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه، نامه انتقادی به دفتر رئیس جمهوری ارسال کرد.

قرائت گزارش مذاکرات ژنو در هیئت وزیران

سخنگوی دولت از قرائت گزارش مذاکرات ژنو توسط وزیر امورخارجه در جلسه امروز هیئت وزیران خبر داد.

گزارشی که همه چیز داشت به جز گزارش

برخی صحبت های این گفتگو شبیه به گفتگوهای قبل از انتخابات بود که مطمئناً در گزارش عملکرد 100 روزه جایی ندارد، انتظار می رفت پس از 5 ماه و اندی که از انتخابات گذشته است، رییس جمهور محترم از فضای سياسي و تبليغاتي فاصله گرفته و کمی به فکر وضعیت حال و بهبود اوضاع در تمام عرصه ها باشد!

کیفرخواست روحانی علیه احمدی‌نژاد

برنامه تلویزیونی روحانی برای ارائه گزارش عملکرد 100 روزه دولت، به محاکمه شبانه احمدی نژاد و همکارانش در روزی تبدیل شد که قرار بود رئیس دولت سابق صبح آن روز در دادگاه حضور یابد.

فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرا می‌شود/ دولت را نقد کنید

دولت ممکن است پیشرفت داشته باشد و حتماً این پیشرفت را به مردم خواهد گفت. دولت همچنین برنامه‌های بلندمدتی را اگر داشته باشد حتماً به مردم اطلاع می‌دهد؛ حتماً مردم به ویژه صاحب‌نظران، اندیشمندان، اهل اندیشه و قلم می‌توانند به دولت با نقد، نصیحت و پیشنهادات خود کمک کنند.

روحانی گزارش ۱۰۰ روزه را ارائه می‌کند

رئیس‌جمهور امشب (سه‌شنبه) پس از اخبار سراسری ساعت ۲۱ شبکه اول سیما در یک برنامه زنده تلویزیونی، گزارش صد روزه عملکرد دولت تدبیر و امید را به مردم ارائه می‌کند.

گزارش اقتصادی سال ۹۱منتشر شد

بر اساس تازه‌ترین گزارش اقتصادی بانک مرکری رشد اقتصادی در سال گذشته منفی 5.8 درصد بوده است که از این میان رشد بخش نفت منفی 34.1 درصد، بخش کشاورزی مثبت 6.3 درصد، صنایع و معادن منفی 12.4 درصد و خدمات منفی 0.4 درصد بوده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.