شعر: مشكل ايرانيان صدروزه درمان می‌شود

رد و زن پير و جوان! صد روزه درمان مي شود | مشكل ايرانيان صدروزه درمان مي شود || هم فلان موضوع و بهمان چيز و هم امثالهم| كلهم، بهمان، فلان، صد روزه درمان مي شود

پرسش‌های بسیج امام صادق(ع) از روحانی

در حوزه مدیریتی کشور نیز باز شاهد جابجایی های به اصطلاح اتوبوسی، حزبی و صرفاً سلیقه ای بوده ایم و این با جمله شما که فرمودید «ما کلید داریم نه داس!» در تناقض است.توضیح شما در این خصوص چیست؟

احمدی‌نژاد روحانی را به مناظره دعوت کرد

اینجانب با تاکید مجدد بر لزوم تحکیم‌ دوستی‌ها و حفظ وحدت و همدلی به ویژه در شرایط کنونی، این روشنگری را از جهت پاسداشت تلاش‌های گسترده، صادقانه و کم‌نظیر همکاران و کارکنان دولت در سراسر کشور و نیز قشر وسیعی از فعالان عرصه خدمت در بخش خصوصی، وظیفه خود می‌دانم، چرا که بار مسئولیت پیشرفت آتی ایران عزیز عمدتا و همچنان بر دوش این عزیزان خواهد بود. بدیهی است که جفا بر این خیل عظیم می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را متوجه کشور نماید.

نگاهی انتقادی به گزارش ۱۰۰ روزه رئیس‌جمهور

آقای روحانی در حالی چنین سخنی را به زبان می‌آورد که در سی خرداد همین سال آقای ترکان از دولت قبل به خاطر اقدام خوبی که در مورد کالاهای اساسی انجام داده بودند تشکر کرد و گفت: « آقای احمدی نژاد فرمودند وزرای دولت با دکتر روحانی از طریق آقای بقایی همکاری داشته باشند. از طرف دکتر روحانی هم بنده ماموریت پیگیری این موضوع را قبول کردم.رسیدگی به برخی امور فوری در اولویت مباحث ماست. البته دولت خودش وارد بعضی از این مسائل مثل تامین کالاهایی اساسی شده است که این کار را به خوبی انجام داده است و توانسته به موقع خریدهای لازم را انجام دهد.

مقايسه تصويری گزارش‌های روحانی و احمدی نژاد

در ذيل تصاويري از گفتگوي هاي تلويزيوني رئيس جمهور پيشين و كنوني آورده شده است كه براي مقايسه نياز به شرح و تحليل هاي آنچناني ندارد!

انتقاد آیت‌الله علم‌الهدی از گزارش 100 روزه

مردم به یک آرامش نسبی رسیده‌اند طرف مقابل این توافقات دولت است و دولت باید پا در مرحله اجراسازی آنها بگذارد؛ این توافقات نفع و ضررهای بسیاری دارد و دولت نیز باید آن را تحمل کند. به گفته وی، تحلیل‌های مثبت و منفی مختلفی در این زمینه وجود دارد ولی در مجموع این توافقات نفع صددرصدی نصیب ما نشده که بخواهیم به آرامش نسبی یا حداقلی برسیم؛ در واقع این تعامل و توافق مسیری را برای دشمن باز کرده که در آن دشمن با یک مقابله ملموس‌تر به جنگ با ما می‌آید.

سه‌شنبه، اولین گزارش صدروزه رئیس جمهور

حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران سه شنبه 5 آذرماه و به مناسبت یکصدمین روز آغاز به کار دولت تدبیر و امید گزارش عملکرد صدروزه دولت یازدهم را ارائه خواهد کرد.

آیا روحانی هزار روز کار کرده است ؟

حالا باید دید او که برای حل بحران‌های اقتصادی راهکاری در سیاست خارجی می جست در گزارش 100 روزه اش چه خواهد گفت؟ باید دید براساس همان معادله که 50 روز فعالیت را معادل 500 روز می دانست، 100 روزش را معادل 1000 روز فعالیت در عرصه سیاست خارجی تعریف می کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.