با رد توافق در کنگره جنگی دیگر رخ می‌دهد

سیاست کل دوره ریاست جمهوری من این بوده است که کلیه گزینه ها از جمله اقدام نظامی احتمالی روی میز حفظ شوند تا به این هدف دست یابیم. من همچینن به روشنی گفتم که ترجیح می دهم این موضوع ، راه حل صلح آمیز و دیپلماتیک داشته باشد. علتش فقط هزینه های جنگ نیست بلکه علتش این است که راه حل مبتنی بر مذاکره کارآمدتر، قابل راستی آزمایی و پایدار است.

آماده‌ایم در صورت لزوم به ایران حمله کنیم

وزارت دفاع آمریکا روز دوشنبه تنها ساعاتی پس از اعلام جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای در شهر وین اتریش، با صدور بیانیه‌ای به صراحت ایران را به اقدام نظامی تهدید کرد.

نگاهی به استراتژی امنیت ملی آمریکا در 2015

کاخ سفید سند جدید استراتژی امنیت ملی آمریکا (2015) برای دو سال را انتشار داد. لیستی از تهدیدات امنیتی آمریکا که عمده آنها تهدیدات تروریستی، حملات سایبری، روسیه و ویروس ابولا بودند در این سند 29 صفحه‌ای منتشر شده است.

بعد از توافق ژنو ۱۸ بار تهدید نظامی شدیم

بذرپاش اضافه کرد: پس از توافقنامه ژنو، ایران به طور تقریبی تمام تعهدات خود را اجرا و آژانس هم صحت این اقدامات ایران را تأیید کرد اما در قبال انجام این تعهدات ما 3 بار تحریم و 18 بار تهدید نظامی شدیم و در کنار آن پارلمان اروپا انتخابات 24 خرداد را غیرمشروع خواند.

کاخ سفید باز هم ایران را تهدید کرد

مقام ارشد کاخ سفید اعلام کرد رئیس‌جمهور آمریکا آماده است تا “طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها” را در صورت شکست مذاکرات بین ایران و گروه ۱+۵ در نظر بگیرد.

مرگ‌ بر آمریکا ترجمه‌ امروزی‌ زیارت عاشوراست

این روزها میثم مطیعی و حامد زمانی را کمتر کسی است که نشناسد. یکی مداح و دیگری خواننده اما با این تفاوت که در مقایسه با دیگران در عرصه آرمان ها و اهداف انقلاب آثار ویژه ای از خود به نمایش گذاشته اند. وجه مشترک کار این دو نفر اشعار گیرا و اثرگذار است. اشعاری که محمدمهدی سیار یکی از سرایندگان آن است.

جنگ‌طلبان را با قاطعیت سرجایشان می‌نشانیم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: آمریکایی‌ها خود می‌دانند قادر به انجام هیچ جسارت گستاخانه‌ای علیه ملت ایران نیستند و به قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران واقفند.

هجمه به حامد زمانی چه دلیلی دارد؟

خواننده‌ای پیدا شده که جدای از اعتقاداتش وقتی می‌خواند دل خانواده شهدا تسکین می‌یابد، وقتی می‌خواند شور انقلابی برخی از طیف جوانان را فرا می‌گیرد، وقتی حماسی می‌خواند احساس غرور می‌کنیم، وقتی درباره امام رضا (ع)می‌خواند دلمان را به مشهد می‌برد. این کارها جای کدام خواننده و هنرمند را تنگ کرده است؟

10 نکته از سخنرانی دیشب اوباما درباره ایران

اگر ایران از فرصت دیپلماسی استفاده نکند، تحریم‌های بیشتر و گزینه‌ی جنگ دوباره فعال خواهد شد.

زمانی: با تشویق رهبری «گزینه‌های روی میز» را ساختم

مقام معظم رهبری در این دیدار راجع به ترانه «مرگ بر آمریکا» فرمودند که ترانه مرگ بر آمریکای شما، مرگ بر آمریکای سال 92 بود؛ شنیدم که به این کار زیاد حمله کردند، بگذار حمله بکنند که اگر حمله نمی‌کردند باید عزا می‌گرفتید؛ شما هم دلسرد نشوید و یکی دیگر هم بسازید.