کلیپ/ آقایون حتی رانت پس از مرگ هم دارن!

‏رئیس پلیس راهور گلستان گفته ماشین مسئولین طی دور زدن در بریدگی با تریلی درحال گذر در مسیر مخالف برخورد کرده، هر راننده میفهمه قریب به یقین ماشین در گردش مقصره؛
اما دادگستری قبل از اتمام تحقیقات راننده بدبخت رو بازداشت و پرونده قضایی تشکیل داده! آقایون حتی رانت پس از مرگ هم دارن!

روایت‌هایی خواندنی از اهل سنت ایران

در کاروان برادری ده ها نفر از فرهیختگان و فعالان فرهنگی و دانشگاهی برای دیدار با مردم شیعه و سنی و بازدید از مناطق مختلف استان وارد سیستان و بلوچستان، گلستان و کردستان شدند. این سفرها با حاشیه‌نگاری و خاطره‌بازی‌های جالبی همراه بوده است.

عکس: روحانی دوستت دارم!

سفر استانی رئیس‌جمهور به استان گلستان موجب تعطیلی مدارس برای حضور خودجوش دانش آموزان در مراسم استقبال از دکتر روحانی شد.

احیای‌جنگل‌‌سوخته‌گلستان‌یک‌قرن‌زمان‌می‌خواهد

پارک ملی گلستان طی سال‌جاری ۶ بار طعمه حریق شد؛ بازهم می‌شود. مسئولان محیط‌زیست می‌گویند در آتش‌سوزی اخیر ۸۰۰هکتار از رویشگاه‌های این پارک ملی نابود شده است اما گزارش‌های دریافتی همشهری آماردیگری را نشان می‌دهد.

گفت و گو با فرزند احمدشاه مسعود؛ «عملیات ما برای ادبیات‌مان است»

من در ایران زبانم را آموختم و ریشه ی عشق به این زبان و فرهنگ در آن دیار در من جوانه زد و پرورش یافت. تا زبانم به پارسی می چرخد ایران را فراموش نخواهم کرد. از ایران خاطرات بسیاری دارم و نمی دانم از کدام شان بگویم. از مدرسه بگویم یا تعطیلات، از بوی عید بگویم یا چهارشنبه سوری. از سفر شمال بگویم یا اصفهان.

گلستانی‌ها، در مرکز گرگان، کربلایی می‌شوند

به گزارش تریبون مستضعفین در مرکز شهر گرگان خیمه‌ای برپا شده که دل را به سرزمین نینوا و آن دشت پربلا پیوند می‌زند، کافی است، نیت کنی و داخل شوی. هر که باشی و از هرکجا که آمده باشی بی‌درنگ با ورود به خیمه، ذکر «یاحسین» بر لبانت می‌نشیند و تو را می‌ه‌مان سایبانی می‌کند […]

کلام سعدی چون آب زلال ذره ذره‌ى جان مستمع را سیراب مى‌کند

بى‌شک سعدى یکى از پایه‌هاى بناى استوار ادب پارسى و محصول شعر و نثر و تشکیل‌دهنده‌ى یکى از برازنده‌ترین اندامهاى پیکره‌ى شکوه‌مند فرهنگ کنونى ماست. پند سعدى که مایه گرفته از معارف قرآن و حدیث است همواره نقش زرین خاطر پندآموزان، و زبان فصیح و صریح او، رازگشاى گنجینه‌هاى معانى براى دلهاى جوینده و مشتاق بوده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.