تصویری از واقعیت‌های فیس‌بوک

نقش‌آفرینی جدی و غیرقابل انکار فیس‌بوک و بسترسازی برای شکل‌دهی به فعالیت‌های سرویس‌های جاسوسی و معاندان در جریان فتنه عمیق سال ۱۳۸۸ و اظهارات بی‌پرده سیاست‌مداران آمریکایی در خصوص پشتیبانی سایبری از فتنه باعث اثبات گمانه‌های پیشین شد.

فراهانی: سینمای ایران قدرت استفاده از توانایی‌های گلشیفته را نداشت!

آخرین اثر دختر جناب فراهانی فیلمی‌ست به نام «درست مثل یک زن» که دختر ایشان در آن در نقش یک «رقاصهٔ عرب» را بازی می‌کند. فیلمی که علاوه بر اینکه به هویت زنان عرب توهین می‌کند، به دلیل بازیگر ایرانی‌ش توهین به ایرانیان نیز هست.

گلشیفته فراهانی از حجاب می‌گوید

روزنامه لبنانی النهار پس از آنکه گلشیفته فراهانی جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره ابوظبی را به دلیل بازی در نقش یک “روسپی” برد با او گفتگو کرده. ظاهرا گلشیفته بیشتر دوست دارد در این نقش ها ظاهر شود تا اینکه به زینت حجاب درآید.

یک خانواده محترم و گلشیفته جایزه گرفتند

کلودیا کاردیناله بازیگر مشهور سینمای کلاسیک جهان و سوسن بدر مجری معروف مصری دو مهمان ویژه این جشنواره بودند. نیکی کریمی نیز به عنوان داور بخش اصلی در این جشنواره حضور داشت.

مروارید سیاه ابوظبی از آن سیاه نمایان شد

در پایان ششمین دوره جشنواره فیلم ابوظبی، این جشنواره ضد ایرانی در بخش «افق‌های نو» به فیلم «یک خانواده محترم» و گلشیفته فراهانی جایزه داد.

گلشیفته فراهانی: در سینمای ایران بدتر از سگ با تو رفتار می‌کنند!

متناقض سخن می گوید ،اصول مشخص و جهان بینی محکمی ندارد،معلوم نیست چه می کند و چه هدفی دارد و در یک کلام«سرگردان» است و آکنده از عقده های روحی و ستیزه جویی اجتماعی.

«علی استون» به جای «گلشیفته فراهانی»

پسرِ «الیور استون» مسلمان شد. «شان استون» که حالا خود را در منظومهٔ بندگی، «علی» می‌خواهد، نمایندهٔ‌‌ همان اشراقی‌های غرب جغرافیایی است که جوی مولیان فطرت خویش را گرفته و آمده تا به بخارای «جمهوری اسلام» رسیده است. حالا هی بنشینیم و ناله سر دهیم که چرا آن دخترک ایرانیِ به فرنگ رفته، فلان شده و بهمان…

مصطفی احمدی روشن و گلشیفته فراهانی چهره خوب و بد هفته

کاربران شبکه اجتماعی افسران در یک نظرسنجی هفتگی مصطفی احمدی‌روشن را به عنوان چهره خوب و گلشیفته فراهانی را به عنوان چهره بد این هفته انتخاب کردند.

کاریکاتور: تصویر برهنه‌ یک اختلاس‌گر فراری منتشر شد

مازیار بیژنی در آخرین کاریکاتور خود به تحت‌الشعاع قرار گرفتن اختلاس و مفاسد اقتصادی به دنبال مسائلی چون برهنه شده یک بازیگر زن انتقاد کرده است.

تمجید رسانه‌های ضدانقلاب از برهنه‌ شدن گلشیفته فراهانی

برهنه شدن گلشیفته فراهانی بازیگر سینمای ایران، برای انتخاب در بخش بهترین بازیگر مستعد جوایز اسکار سینمای فرانسه که پخش تصاویر آن در فضای مجازی باعث جریحه دار شدن اهالی فرهنگ و هنر ایران شده بود، با تمجید و تشویق رسانه های ضد انقلابی چون صدای امریکا ، رادیو فردا و بی بی سی مواجه شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.