مراسم بزرگداشت هنرمند انقلابی حاج حمید داوود آبادی؛ «از معراج برگشته»

دوشنبه ۹۷/۰۹/۱۲؛ ساعت ۱۰:۰۰
آمفی تئاتر دانشگاه صداوسیما
باحضور چهره های فرهنگی ادبیات مقاومت ؛ عزیزان :
گلعلی بابایی، رحیم مخدومی، مرتضی سرهنگی، مسعود ده نمکی، احسان محمد حسنی، حسین قرایی، محمد مهدی رحمتی
و دیگر چهر های هنر و رسانه انقلاب

آیین رونمایی از ۱۷۵ اقیانوس برگزار می‌شود

آیین رونمایی از مجموعه شعر «۱۷۵ اقیانوس» با حضور گلعلی بابایی رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس در فرهنگسرای مهر برگزار می‌َشود.

لیلی من در «جزیره مجنون»

مسجد کنونی محله‌مان جواد‌الائمه خرابه‌ای بیش نبود که حمید متولد شد. تولدش بسان روئیدن گل در دشت شقایق بود، مثل نسیم نرم و سبکبال!

۱۰۰ کتاب دفاع مقدس دیجیتالی می‌شوند

ما در سازمان در نظر داریم تا با تشکیل یک سایت به عرضه دیجیتالی کتاب‌ها بپردازیم،‌ کتابخانه اینترنتی را فعال کرده و در فاز نخست،‌ نسخه پی‌دی اف آثار منتشر شده توسط بنیاد حفظ آثار را بر روی سایت در دسترس علاقه‌مندان قرار دهیم. پس از آن به شیوه‌های دیگر نیز کتاب‌ها را دیجیتالی خواهیم کرد.

گلعلی بابایی: در دیپلماسی دغدغه فرهنگی نداریم

گلعلی بابایی،‌ نویسنده رئیس جمهور دولت یازدهم را به پرهیز از سیاسی‌کردن فرهنگ و تلاش برای تبدیل خودباختگی فرهنگی به خودباوری فرهنگی توصیه کرد.

انتخاب رئیس‌جمهور در جبهه

گل‌علی بابایی می‌گوید: در دوران دفاع مقدس معیار ما برای انتخاب رئیس جمهور این بود که کاندید مورد نظر در خط امام(ره) و از مریدان ایشان باشد و شعار «جنگ، جنگ تا پیروزی» را دنبال کند.

گلعلی بابایی: «فردی» عمار انقلاب بود

او خلاف بسیاری از نویسندگانی که هم‌دوره ما بودند و راه خود را تغییر دادند، مسیر خود را تا انتها طی کرد و در مجموع می‌توان گفت که او عمار زمان خودش بود.

گل‌علی! نگران نباش؛ 10 سال دیگر قدر کتاب‌های تو را می‌دانیم

اما گل‌علی نگران نباش! الان وقت این کتاب‌های تو نیست. ما اهل کتاب نیستیم؛ بولوتوث بازی می‌کنیم، در قهوه‌خانه قلیان می‌کشیم، چرت و پرت می‌گوییم، بچه‌هایمان با جوی‌استیک مشغول‌اند و مرتب گرم گفتن خزعبلات هستیم اما 10 سال دیگر خواهد بود که قدر این کتاب‌ها دانسته می‌شود.

زندگینامه حاج احمد متوسلیان برای سی‌امین سالگرد اسارتش آماده می‌شود

گلعلی بابایی از آماده‌سازی کتاب زندگینامه فرمانده جاویدالاثر لشگر 27 محمد رسول‌الله برای انتشار در سی‌امین سالگرد اسارتش توسط اشغالگران قدس خبر داد.

روایتی از توجه و دلبستگی رهبر انقلاب به نگارش خاطرات دفاع مقدس

وقتی گزارش عملکردمان در عرصه استان‌نویسی و یگان‌نویسی را به محضر رهبر معظم انقلاب ارائه دادیم، ایشان در پاراف گزارش برایمان نوشتند «به این دو برادر بلند همت آفرین می‌گویم و به فتوحات آینده‌شان دل می‌بندم».

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.