پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

مستند: گنبد منهای فقر +دانلود

مستند کوتاه «گنبد،مِنهای فقر» روایتگر وضعیت تاسف بار برخی از حاشیه نشینان گنبد کاووس می باشد. این مستندکوتاه در ایام نوروز ۹۴ و در محله اسلام آباد و همچنین اطراف میدان میوه و تره بار گنبد کاووس تهیه شده است.

ابراز محبت اهل سنت گنبدکاووس به سیدالشهدا (ع) + تصاویر

ترکمن ها گرچه در این ماه، همانند برادران شیعه سینه زنی نکرده و دسته های سینه زنی راه نمی اندازند، اما با برگزاری آئین های مخصوص، مراتب اخلاص خود را به امام حسین علیه السلام نشان می دهند. یکی از این آئین‌ها، صدقه دادن است.

حکم اعدام شیخ نمر برخورد تکفیری با علمای اسلام است

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در واکنش به صدور حکم اعدام شیخ نمر النمر، این حرکت آل سعود را یک برخورد تکفیری با علمای مذاهب اسلامی دانست که نشأت گرفته از افکار وهابیت است.

عکس: کلیشه‌های «غزه پیروز است» در گنبد

جمعی از جوانان گنبدی از چند روز گذشته در اقدامی جالب به کلیشه زنی به روی خودروها مشغول شدند تا بتوانند از این طریق خود را به نوعی در شکل گیری جریان مردمی راهپیمایی روز جهانی قدس سهیم کنند. کلیشه ای با شعار « غزه پیروز است ».

حساب داعش از مسلمانان جداست

برادران اهل سنت، نور چشم ما هستند. هموطن ما هستند. عزیزان ما هستند. در همین گنبد کاووس، سال هاست که برادران سنی و شیعه در کنار هم زندگی می کنند. اعتقادات این عزیزان مورد احترام ماست. اعتقادات ما مورد احترام آن هاست. چقدر ما دیدیم که برادران اهل سنت ما در گنبد کاووس، در سیستان، در کردستان در مجالس امام حسین (ع) شرکت می کنند؟ چطور دارد دیگ آش امام حسین (ع) را هم می زند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.