وقاحت بدون مرز

«مردم» مقصر گرانی گوشت هستند

عزت ملی

ارز ۴۲۰۰ تومانی علوفه وارد کنند، بعد طوری در بازار دخالت کرده تا گوسفند پروار شده با علوفه یارانه ای به خارج از کشور قاچاق شود، بعد دوباره ارز ۴۲۰۰ تومانی داده گوشت یخی وارد کنند، فاجعه توزیعش با صف و کارت ملی، بماند… با این وضع تدبیر، رویتان می شود بگویید مشکل ما تصویب […]

این قصابی به همه گوشت می‌دهد!

صاحبان این مغازه هیچ نیازمندی را ناامید نمی‌کنند. مغازه‌ای قصابی که به سنت گذشتگان خود هنوز عمل می‌کنند.

بهترین گوشت برای مصرف کدام است؟

گوشت جزو بهترین غذاهاست؛ به شرطی که در مصرف آن افراط نشود و باید از نوع مرغوب آن استفاده کرد و از مصرف گوشت‌ مانده و کهنه پرهیز شود.

دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه در سه هفته اخیر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی حدود 3 هزار تومان افزایش یافته، گفت: با ورود دام‌های جدید به بازار قیمت این محصول رفته رفته کاهش می‌یابد.

قیمت ۱۰ قلم کالا از روزی که روحانی آمد

بیشترین رشد قیمتی را کره پاستوریزه داشته است که هر کیلو کره از مرداد ماه تا به امروز رشد دو برابری را تجربه کرده است.

10 کیلو برنج و 4 کیلو مرغ در سبد دولت

معاون اول رئیس جمهور مصوبه ویژه سبد کالایی در دو نوبت تا پایان سال‌جاری را به وزارتخانه‌های تعاون، علوم، فرهنگ و دفاع و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ابلاغ کرده است.

ایران هزار تن گوشت از هند وارد می‌کند

موسوی: هم اکنون ۶۸ کشور از گوشت‌های تولید شده در هند استفاده می‌کنند این گوشت‌ها نه تنها مرغوب هستند و كیفیت خوبی دارند از سوی سازمان دامپزشکی ایران نیز تایید شده و در آزمایشگاه‌های مجهز مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و هیچ گونه آلودگی ندارند.

خوردن گوشت گربه در سوریه حلال شد!

تعدادی از علما و مفتی های شهر حمص در شمال سوریه، با صدور فتوایی خوردن گوشت گربه را حلال اعلام کردند.

پرونده سلطان گوشت به کجا رسيد؟

در تير ماه سال گذشته، مصطفي افضلی‌فر، با اشاره به پرونده موسوم به سلطان گوشت، اظهار داشت: مدتی پیش اطلاعاتی به کمیسیون اصل 90 درباره تخلف فردی موسوم به سلطان گوشت رسید که این کمیسیون تحقیق درباره این موضوع را در دستور کار خود قرار داد.