شارژ کوتاه برای مواقع اضطراری+تصاویر

«مینی پاور» یک باتری شارژ کننده بسیار کوچک است که در مواقع اضطراری گوشی را شارژ می‌کند.

عرضه برنامه تلفن همراه برای افسرده‌ها

به تازگی برنامه تلفن همراهی طراحی شده که قادر به بررسی سلامت ذهنی افراد از طریق تجزیه و تحلیل مکالمات آنها با استفاده از گوشی است.

تازه‌های گوگل برای ارائه خدمات تبلیغاتی همراه

گوگل برای تسهیل دسترسی آگهی دهندگان به گوشی ها و تبلت های کاربران برنامه های تازه ای را به اجرا گذارده است.

اپراتور مجازی موبایل راه اندازی می‌شود

در این فضا برای اینکه رقابت را تشدید کنیم اپراتورهای مجازی موبایل به عنوان یک موتور رقابت فعال خواهند شد که بتوانند به مردم امکانات بیشتر بدهند که در این مسیر باید یک سری امور انجام دهیم. برای مثال باید تعرفه گذاری – شارژینگ – موبایل را یکسان سازی کنیم و سرویس نامبر پرتابیلیتی – تغییر اپراتور بدون نیاز به تغییر شماره – را فراهم کنیم.

کسی به فکر «نرم‌افزارهای موبایلی» نیست

به جاست توجه و سرمایه‌گذاری ویژه‌ای روی این قضیه صورت گیرد و نهادها، مراکز و مؤسسات فرهنگی با تولید اپلیکیشن‌های موبایلی، به نگرانی اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر «گفتمان سازی» و «توجه به فرهنگ دینی و انقلابی» پاسخ مثبت دهند.

8 میلیون گوشی هوشمند در دست ایرانیان

حدود ۱۳۰ میلیون فارسی زبان در دنیا وجود دارد که برخی از آنها به غیر از ایران در کشورهای فارسی زبان همسایه مانند تاجیکستان سکونت دارند و این تعداد فارسی زبان در دنیا می‌تواند بازار خوبی ایجاد کند تا ما در صورت توسعه خدمات خود بتوانیم از این بازار استفاده کنیم.

مذهبی‌ها كمتر چت می‌كنند

ارسال و دريافت موسيقي و كليپ‌هاي روز با موضوعات جوك و طنز، عشقي و عاطفي، هنري و ورزشي بيشترين موضوعاتي است كه بين طرفداران بلوتوث، رد و بدل مي‌شود به طوري كه كه 5/23 درصد موسيقي و كليپ‌هاي روز را براي يكديگر ارسال مي‌كنند، جوك و طنز هم 5/21 درصد، عشقي و عاطفي 4/16 درصد، هنري 9/8 درصد و ورزشي 4/7 درصد در رده‌هاي دوم تا پنجم است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.