قوانین گوگل ادز جهت جلوگیری از ساسپند شدن اکانت گوگل ادز

این نکات ممکن است به نظر بسیار ساده برسند ولی می توانند آینده تجاری سایت شما را تعیین کنند و با رعایت آنها می توانید سایت خود را از مسدود شدن توسط گوگل ادز مصون نگه دارید:

درآمدزایی گوگل از «کلیک» چقدر است؟

براساس بررس های انجام شده ۸۵ درصد ترافیک هدفمند در اینترنت، متعلق به موتورهای جستجوگر است و درواقع این جویشگرها هستند که مشتریان را به صاحبان مشاغل معرفی می کنند و از همین رو شرکت های خدماتی و تجاری همواره تلاش می کنند در موتورهای جستجوگر جایگاه بهتری داشته باشند.

بزرگترین اتفاق تاریخ گوگل + عکس

تغیر لوگوی گوگل، بزرگترین اتفاقی که در ۱۶ سال اخیر برای این کمپانی اتفاق افتاده است.

قدرت درآمدزایی و جاسوسی گوگل از ایرانیان

یک موتور جستجو باید ویژگی های کامل بودن، به روز بودن و دقیق بودن اطلاعات را داشته باشد، گوگل 35 سرویس جانبی دارد و برای اینکه کاربر ما تمایل به استفاده از موتور جستجوی داخلی داشته باشد باید این زیرساخت ها را فراهم کنیم که چنین اقدامی هزینه بسیار زیاد دارد بنابراین دولت همچنان باید حمایت کننده باشد.

«موبایل گدون» گوگل آغاز به‌کار کرد

گوگل الگوریتم جستجوی خود را تغییر داده است؛ یعنی از این به بعد، وب‌سایت‌های سراسر جهانی با این الگوریتم جدید ارزیابی می‌شوند. بسیاری ‌این اقدام گوگل را «موبایل گدون» نامیده‌اند، زیرا در نتیجه این تغییر، وب‌سایت‌هایی که چندان با نمای موبایل همخوانی ندارند، در رتبه‌بندی گوگل سقوط خواهند کرد.

اختلال موقت در جیمیل

تعدادی از کاربران خدمات پست الکترونیک جیمیل گوگل از اختلال و عدم امکان دسترسی به آن خبر داده‌اند.

تعقیب گوگل در انگلیس

یک دادگاه تجدیدنظر در انگلیس حکم صادره قبلی به نفع عده‌ای از کاربران مرورگر سافاری اپل که از ردگیری مخفیانه خود توسط گوگل شکایت کرده بودند، تایید کرده است.

یوتیوب فیلم سوزاندن خلبان اردنی را حذف کرد

شرکت اینترنتی گوگل اعلام کرد که بسیاری از ویدیوهای مربوط به اعدام معاذ الکساسبه خلبان اردنی اسیر به دست تروریست های داعش را از شبکه اجتماعی یوتیوب برداشته است.

خدمات تاکسی‌یاب گوگل رقیب اوبر می‌شود

شرکت گوگل قصد دارد خدمات تازه‌ای برای یافتن تاکسی از طریق برنامه‌های همراه ارائه دهد و به جنگ برنامه همراه اوبر برود.

خدمات جدید گوگل برای اندرویدی‌ها

گوگل خدمات Google Now خود را با پشتیبانی از 40 برنامه ثالث بر روی سیستم عامل همراه اندروید به روز کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.