یک طلاق به ازای سه ازدواج در گیلان

رئیس کل دادگستری گیلان از روند افزایشی یک طلاق به ازای سه ازدواج در این استان خبر داد.

روحانی: طرف ما ۱+۵ است نه سنای آمریکا

رئیس‌جمهور با بیان اینکه طرف ما ۱+۵ است نه سنای آمریکا، خطاب به غربی‌ها، گفت: در این توافق اگر پایان تحریم‌ها نباشد، توافقی نخواهد بود.

سرافراز: روحانیون همواره منادی عدالت بوده‌اند

رییس سازمان صدا و سیما با نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و تاکید کرد: روحانیان در طول تاریخ همواره منادی عدالت و در مبارزه با ظلم و فساد پیشگام بودند.

حفاظت از جنگل‌ها را به جنگل‌نشینان بسپاریم

نماینده مردم فومن و شفت گفت: کشاورزان به دلیل مشکلات مالی، زمین‌های کشاورزی خود را برای ساخت ویلا می‌فروشند که دولت باید راهکاری برای این مشکل ارائه دهد. زمین‌های باغ چای و زمین‌های کشاورزی گیلان و مازندران رو به تهدید و نابودی هستند.

آیا میرزا کوچک‌خان جنگلی تجزیه ‌طلب بود؟

غلام‌رضا خارکوهی گفت: میرزاکوچک خان به دنبال تجزیه کشور نبود بلکه خواستگاه اولیه قیامش رشت و گیلان بود،میرزا می خواست نهضتش را با حمایت مردم مسلمان و روحانیت آگاه به سایر ایالات و در نتیجه به تهران و کل ایران گسترش دهد.

رویای ویلاسازان در رشت به کابوس تبدیل شد

رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: تغییر کاربری شالیزارها در گیلان به خصوص در شهرستان رشت کاهش یافته است.

آداب و رسوم گیلانی ها در ماه مبارک رمضان

ماه مهيماني خدا همواره در گيلان داراي احترام و تشريفات خاص خود بوده ، که البته کمي از اين تشريفات را جوانان به خاطر ندارند، بر%D

عکس: نیروهای بسیج در حال امدادرسانی

به گفته سردار مهدی کاظمی پور، معاون عملیات و دبیر قرارگاه امداد و نجات سپاه قدس گیلان، حدود ۲۰ هزار نیروی بسیجی در گیلان مشغول به امدادرسانی هستند.

ارتش برای امداد وارد استان‌های شمالی شد

معاون اجرایی کل ارتش گفت: فرمانده کل ارتش روز گذشته دستورات لازم و اکیدی به یگان‌های مستقر در منطقه گیلان و مازندران برای امدادرسانی و کمک‌های لازم به مردم محاصره شده در برف، صادر کرد.

احمدی‌نژاد: می‌خواهند در شرق آسیا جنگ برپا کنند

آنها می‌خواهند در این مناطق خرابی ایجاد کنند و بعد به آنها جنس بفروشند و ثروت‌شان را دوباره چپاول کنند. در منطقه ما هم عده‌ای جاهل را نزدیک کردند و با پول‌های بی‌زبان نفت، اسلحه‌های آنچنانی در اختیارشان قرار دادند تا مردم را به جان یکدیگر بیندازند. در واقع آنها می‌خواهند از این طریق ما را تضعیف کنند تا دوباره مسلط شوند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.