چاوز در قلوب مستضعفین جهان جاودانه است

چاوز انساني صديق، به سادگيِ آحاد مردم و درعين‌حال برخوردار از قابليت‌هايي منحصربه‌فرد در رهبري انقلاب ونزوئلا بود. او زندگي خود را وقف دفاع از حقوق طبقات محروم اجتماعي كرد، به مستضعفين به‌عنوان نيروي محرك مبارزات آزادي‌بخش متكي شد و اين رويكرد كارساز، درخشان‌ترين جلوه از كارنامة مبارزات افتخار‌آميز اين انسان آزاده بود. چاوز ايثارگرانه زندگي كرد و در پايداري، كارنامه‌اي افتخار‌آميز و فراموش‌نشدني از خود به‌جاي گذاشت. او در کنار کوبای انقلابی ایستاد و ازانقلاب اسلامی ایران و جنبش مقاومت فلسطین قاطعانه حمایت کرد. با اين كارنامة عمل، چاوز هميشه زنده است.

بزرگداشت «هوگو‌ چاوز» در فرهنگسرای نیاوران

سفارت جمهوری بولیواری ونزوئلا در جمهوری اسلامی ایران به مناسبت بزرگداشت نخستین سالگرد درگذشت هوگو چاوز فریاس روز بین المللی «از اینجا گذر کرد » را برگزار می‌کند.

جسد چاوز مومیایی می‌شود

رئیس‌جمهور موقت ونزوئلا اعلام کرد: جسد هوگو چاوز، رئیس‌جمهور فقید این کشور قرار است مومیایی شده و در یک تابوت شیشه‌ای برای همیشه در معرض عموم گذاشته شود.

تسلیت تشکل‌های دانشجویی و مردمی به سفیر ونزوئلا

جنبش عدالتخواه دانشجویی به همراه نمایندگانی از تشکل‌های دانشجویی امروز پنج شنبه ۱۷ اسفند در سفارت ونزوئلا حاضر می‌شوند و درگذشت هوگو چاوز را به سفیر این کشور تسلیت خواهند گفت.

مراسم یادبود چاوز در تهران برگزار شد

مراسم یادبود هوگو چاوز با حضور سفرای کشورهای مختلف در تهران برگزار شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.