استاد مصباح یزدی: نقد ولی‌فقیه نه‌تنها جایز بلکه بر همه واجب است

ما نه تنها انتقاد از ولی فقیه را جایز می شمریم، بلكه بر اساس تعالیم دینی، معتقدیم یكی از حقوق رهبر بر مردم لزوم دلسوزی و خیرخواهی برای اوست. این حق تحت عنوان النصیحه لأئمه المسلمین تبیین شده است… نه تنها انتقاد از ولی فقیه جایز است، بلكه واجب شرعی مسلمانان است و منافع و مصالح شخصی و گروهی نباید مانع انجام آن شود.

روزنامه اطلاعات: مقاله علايی بدون مطالعه چاپ شد!

چون در سوابق نوشتاری سردار علایی چه در روزنامه اطلاعات و چه در سایر مطبوعات تا جایی که ما مطلع بودیم سابقه سوئی نبود، و نیز با توجه به کمبود زمان و ضرورت وجود مقاله‌ای به منظور تجلیل از قیام 19 دی 56 در روزنامه، مقاله مزبور بدون مطالعه مطالبش و به تصور اینکه تمام جملاتش در تجلیل از قیام 19 دی است مستقیماً به چاپ سپرده شد.

تذکر هیئت نظارت بر مطبوعات به «اطلاعات» و «خبرآنلاین»

هیئت نظارت بر مطبوعات مجوز 26 نشریه دانشگاهی، تخصصی و محلی را در استان گلستان صادر کرد و به سایت «خبر آنلاین» و روزنامه «اطلاعات» به دلیل درج مطلبی با عنوان «19 دی از نگاهی دیگر» تذکر داد.

علائی: فکر نمی‌کردم این‌گونه برداشت شود

آقای علایی گفت اگر برداشتی از مقاله من شده است که علاقمندان به نظام را ناراحت کرده من عذرخواهی می کنم، من هیچ نیت سوئی نداشتم و هدفم صرفاً عبرت آموزی دیکتاتورهای عربی از سرنوشت رژیم شاهنشاهی ایران بود و فکر نمی کردم کسانی بخواهند نظام مردمی جمهوری اسلامی را با نظام دیکتاتوری رژیم گذشته مقایسه کنند.

رشيدی مطلق‌های عصر خامنه‌ای

حلول روح احمدي رشيدي مطلق به كالبد نوري زاد منحصر نمانده است. سوگ مندانه اين بار اين روح خبيث در تن يكي از سرداران سابق سپاه و سرباز سابق آقا روح الله حلول يافته است آن هم درست در سالگرد 19 دي و درست در همان روزنامه اطلاعات!

یادداشت‌های علایی؛ از توهین به ولایت تا پشتیبانی از ولایت!

یادداشت حسین علایی در نوزدهم دی‌ماه در روزنامه اطلاعات که پس از تعریف و تمجیدهای یکی از زندانیان فتنه 88 و درخواست از وی برای نگارش نامه سرگشاده به رهبر معظم انقلاب منتشر شده بود با گذشت چندین روز هنوز با اعتراضات گسترده‌ای همراه است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.