تحرکات داعش را زیر نظر داریم

فرمانده نزاجا گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در آمادگی کامل به سر می‌برد و تحرکات داعش را زیر نظر دارد و بدون شک آنان توان هیچ اقدام احتمالی علیه ایران را ندارند.

رونمایی از تمبر یادبود شهدای مخابرات

نخستین یادواره شهدای مخابرات و بی‎سیم‌چی دوران دفاع مقدس استان با عنوان «پیام آوران شهادت» همزمان با آخرین روز بهمن ماه در شهرکرد برگزار می‌شود.

غرب در زندگی به بن‌بست رسیده است

وزیر سابق اطلاعات گفت: غرب در بخش‌های مختلفی زا زندگیشان به بن‌بست رسیده‌اند اما انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته تا بگوید ما بن‌بست‌ها را می‌شکنیم و راه نجات بشری را نشان می‌دهیم.

مستند «چریک پیر» فردا رونمایی می‌شود

ویژه‌برنامه یادواره شهید حسن آبشناسان فرمانده پرافتخار لشکر 23 نیروهای مخصوص نزاجا و تجلیل از کهنه‌سربازان دفاع مقدس هشتم مهرماه به همت فرهنگسرای گلستان با حضور فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

برگزاری کنگره سرداران،امیران و 9800 شهید کرمانشاه

فرمانده سپاه نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه،گفت: شهدا پرچمداران اصلی افتخارات دوران دفاع‌مقدس هستند.

یادواره شهید رجب‌بیگی با حضور رحیم‌پور ازغدی

یادواره شهید رجب بیگی 29 مهرماه با حضور رحیم پور ازغدی در مجتمع فرهنگی 13 آبان برگزار می‌شود.

خیابان ۱۷شهریور، میزبان یادواره شهدای این روز

خیابان ۱۷ شهریور امسال میزبان یادواره شهدای این روز است. یوم‏اللّه هفده شهریور، نماد مقاومت، شجاعت و ایستادگی ایرانیان در برابر حکومت پهلوی است. روزی که به تعبیر رهبرکبیر انقلاب، روز خداست.

«یک کشور عباس» در اختیار «حسین زمان» است

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه امروز «یک کشور عباس» در اختیار «حسین زمان» است، گفت: همه ما به عنوان سربازان و خدمتگزاران ولایت، هدفی جز دفاع و خدمت نداریم.

پاسخ سخنگوی دولت اصلاحات در مورد مرگ هاجر نویدی

نویسنده «پایی که جا ماند» گفت: وقتی که هاجر نویدی، دختر نوجوانی که به خاطر نبود پنی‌سیلین مرد، خبرنگار از سخنگوی دولت اصلاحات نظرش را در این مورد پرسید وی گفت …

روایت سردار فضلی از کربلای ۵

یکی از سختی‌های عملیات کربلای 5 این بود که می‌بایست تک رودررو و جبهه‌ای با دشمن انجام می‌دادیم. به همین دلیل چند روز قبل از عملیات بچه‌های اطلاعات و عملیات با فرماندهی سردار کیانپور برای شناسایی رفتند و توانستند 2 روزه به دژ شلمچه برسند. سعید کیانپور شخصاً در این عملیات حضور داشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.