روزنامه آرمان حذف بخش‌هایی از نامه‌ها توسط موسسه تنظیم آثار امام را “مرسوم” خواند

روزنامه آرمان(نزدیک به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی)انتقادهای صورت گرفته نسبت به تحریف نامه مهم یادگار امام(ره) توسط موسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) انتقاد کرد و اینگونه اقدامات توسط موسسه تنظیم ونشر آثار امام را “مرسوم و متداول” خواند.

پروژه مشکوک‌سازی مرگ سیداحمد خمینی

یک بار سید احمد گفت: یک سال قبل در خواب دیدم حضرت امام می­گوید: احمد خوب شو. خودت را اصلاح کن. این طرف امر مشکل است. این خواب مبدأ یک تحول برای ایشان شد و پس از آن مراقبت­های ویژه­ای داشت.

ناگفته‌هايی از زندگی شخصی امام؛ آبگوشت بدون گوشت و بی‌نمك…

سيد حسن خميني در آستانه سالگرد ارتحال امام در جمع نمايندگان مجلس در حرم امام گوشه هايي از زندگي شخصي امام راحل را تشريح كرد و گفت: ايشان ظهرها ناهار هميشه آبگوشت مي خوردند كه اين آبگوشت بسيار بي نمك بود اما امام گوشت آن را نمي خورد و به من مي داد.

ملاقات با همسر امام خمینی (ره) در سال ۱۳۸۵

همسر امام(ره) حافظه بسیار خوبی داشتند و لااقل از یک خانم دارای حدود ۹۰ سال سن بعید بود که با آن وضوح ریز به ریز و نکته به نکته را به یاد بیاورند. مثلا به یاد داشت که حضرت امام تاکید کرده است که با هواپیمای هما به ایران باز خواهد گشت.

در غرب با پنبه سر می برند در شرق با شمشیر!

می‌بینی این غرب است که یک عمر است ما را به اسم آزادی بازی می‌داده. اینجا با شرق تنها این فرق را دارد که در اینجا با پنبه سر می‌برند و در شرق با شمشیر! ولی ما‌حصل یکی است. این مرد که برای نجات امّتش لباس مرجعیتش را در نجف کند و یکمرتبه با یک تصمیم محیر‌العقول از نظر آخوندی خود را از حصار‌های تنیده از همه چیز غیر از اسلام رهانید، در فضایی خود را یافت که اینبار دربانانش همه به دوش کشندگان پرچم آزادیند.

یا مصاحبه نکن یا صد در صد نظر امام را بگو

اگر هم بگوییم که من کاری با امام ندارم و من خودم هستم و حرفهای من حرفهای من است و به امام مربوط نمی شود کما اینکه از روی عدم آگاهی قبلی گفته شده بود این خدعه و فریب است. زیرا تنها با عنوان فرزند امام است که می توانید لی لی به لالامون گذارند و الا کی هستید تا کسی تو را بشناسد چه رسد به اینکه با تو صحبت کند و تیتر کند

با تروریست‌های اقتصادی شدید برخورد کنید

بايد با تروريست‌هاي اقتصادي و سرمايه داران وابسته به خارج بشدت برخورد كنيم. آنها كساني هستند كه خود و ايادي متخصص‌شان در رشته‌هاي مختلف در ارگان‌هاي اقتصادي، فرهنگي و دانشگاهي نفوذ كرده‌اند و در مواردي با نفوذ در دستگاههاي دولتي عملكرد انقلابي نظام و فرزندان امام را زير سؤال مي‌برند. در كارخانه‌ها و ادارات همة تلاش خود را مي‌كنند تا مردم را نسبت به نظام اسلامي و انقلاب بدبين كنند.

می‌خواستند مرا در مقابل ایشان قرار دهند!

عده‌ای خاص بعد از رحلت حضرت امام(ره) و انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر انقلاب، آمدند اطراف مرا گرفتند كه شاید به زعم خویش مرا در مقابل ایشان بتراشند. من متوجه این توطئه بودم و توی دهن آن‌ها زدم و معتقدم كسی كه می‌تواند بعد از رحلت حضرت امام(ره) بار این مسؤولیت را به خوبی به دوش بكشد، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هستند…

یادگار امام: سالم ماندن در گرو هماهنگی با مقام ولایت است نه منسوب بودن به امام

ما هر چه داریم از ولایت فقیه داریم، امروز ولی فقیه برای ما همه چیز است، امروز باید توجه داشته باشیم که آن آهنگی که مقام ولایت نشان می دهد، خود را با آن هماهنگ کنیم و اگر کسی نتواند خود را با آهنگ ولایت هماهنگ کند، هر چه قدر که خود را منسوب به امام بداند، نمی تواند سالم بگذرد