خجالت دارد

انتقادامام جمعه بروجرد از حقوق نجومی عضو هیات مدیره بنیاد مستضعفان

ناراحتی دولت از حذف یارانه ثروتمندان / یارانه دیگر “مصیبت عظما” و “عذاب الیم” نیست؟

در حالی که طی سال گذشته مسئولان دولت یازدهم پرداخت یارانه نقدی را با عبارات “مصیبت عظما” و عذاب الیم” مورد تفقد قرار داده و بر حذف یارانه ثروتمندان تاکید می کردند، چه شده که یکباره در سال آخر دولت یازدهم مخالف حذف یارانه ثروتمندان شدند؟

مردمانی که فقط با پول یارانه زندگی می کنند+تصاویر

دهستان زردلان از بخش هلیلان در شهرستان چرداول مردمان محرومی دارد که تنها درامدشان یارانه است وبعضی از آنها حتی شناسنامه ندارند.

بابت ۴۵۵۰۰ تومان سر مردم منت نگذاریم

عضو هیأت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه روز پرداخت یارانه روز «فرح و شادی» است نه روز «عذاب الیم»، گفت: پرداخت پول خود مردم به صورت یارانه نقدی به آنان منّت گذاشتن ندارد.

فقط نیمی از شهرنشینان رایانه دارند

یافته‌های آماری کشور نشان می‌دهد 97.6 درصد از خانوار‌های کشور در محل سکونت خود به تلفن اعم از ثابت یا همراه دسترسی دارند، این در حالی است که همین آمار نشان می‌دهد که فقط نیمی از خانوارهای شهری در محل سکونت خود از رایانه استفاده می‌کنند.

دولت لیست اقشار پردرآمد را دارد

فرماندار تهران گفت: من معتقد نیستم آدم فقیر در تهران وجود ندارد اما این را هم قبول دارم که تعداد آنها زیاد نیست.

یارانه به‌جای تولید به حساب بانکی مردم رفت

معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: هدفمندی یارانه‌ها به‌جای اینکه به‌سمت تولید برود با مبلغ ۴۵هزار و ۵۰۰ تومان به حساب بانکی مردم رفت که تأثیر جدی در اقتصاد ایران نداشت و فرهنگ بیکاری را در کشور حاکم کرد.

توزیع یارانه ۴۵ هزار تومانی خلاف قانون است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در «نگاه یک»، گفت: برای دستیابی به رشد ۸ درصدی سالانه نیازمند ۸۰۰ هزار تا ۱۰۶۳ هزار میلیارد تومان منابع هستیم

یارانه مرداد فرداشب واریز می‌شود

یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ تومانی مرداد ماه ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۶ مرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و از همان ساعت قابل برداشت است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.