پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

بابت ۴۵۵۰۰ تومان سر مردم منت نگذاریم

عضو هیأت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه روز پرداخت یارانه روز «فرح و شادی» است نه روز «عذاب الیم»، گفت: پرداخت پول خود مردم به صورت یارانه نقدی به آنان منّت گذاشتن ندارد.

حذف یارانه نقدی خانوارهای غیرنیازمند

همزمان با پنجاه و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی که 25 تیر 94 صورت گرفت دور جدیدی از حذف غیر نیازمندان از یارانه نقدی اجرا شد.

یارانه نقدی تیرماه هم با تاخیر واریز می‌شود؟

دولت تاکنون۲۷ روز در پرداخت یارانه نقدی ایرانیان تاخیر دارد و با توجه اینکه دولت یارانه هر ماه را با تاخیر واریز می کند، این سئوال مطرح است که آیا واریز یارانه نقدی تیرماه هم با تاخیر همراه خواهد بود؟

فردا آخرین مهلت اعتراض به حذف یارانه نقدی

معترضان به حذف یارانه نقدی تنها تا فردا -31 خردادماه- فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه yaraneh10.ir شکایت خود را ثبت کنند.

بودجه طرح تحول سلامت یک دهم یارانه‌های نقدی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به برخی ادعاها پیرامون بودجه صرف شده در بحث طرح تحول سلامت عنوان کرد: تاکنون تمام بودجه‌ای که در زمینه طرح تحول سلامت مصرف شده یک دهم هزینه‌ای است که در یارانه نقدی صورت می‌پذیرد.

سامانه اعتراض به حذف یارانه نقدی باز شد

سامانه ثبت و رسیدگی به اعتراضات حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی از امروز – سه‌شنبه، پنجم خرداد‌ماه – باز شده و حذف‌شدگان می‌توانند شکایت خود را در این رابطه ثبت کنند.

سخنگو تایید کرد، دفترش تکذیب! +عکس

علیرغم تاکید نوبخت بر حذف 4 میلیون یارانه بگیر از آغاز امسال، دفتر سخنگوی دولت اعلام کرد این خبر صحت ندارد!

یارانه ۶ میلیون ثروتمند قطع می شود

ابوالحسن فیروزآبادی افزود : در20ماه گذشته حقوق کارگران دو بار افزایش یافت و توقع داشتیم حقوق بازنشستگان نیز افزایش یابد که در دولت رای نیاورد ولی ما همچنان در این زمینه تلاش می کنیم .

سازمان هدفمندی: یارانه پزشکان، صرافان، دانشجویان رشته پزشکی، عضو هیات مدیره بانک‌ها و شرکت‌های دولتی حذف شده است

بسیاری از شهروندان که یارانه آنها از اسفندماه حذف شده است، در تماسی با رسانه ها اعلام کردند، بر خلاف اعلام معاون رئیس جمهور یارانه نقدی دریافتی از ماه گذشته حذف شده و هیچ گونه پاسخگویی انجام نمی‌شود.

نرخ سود با پیشنهاد نظام بانکی است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه نرخ سود بانکی با پیشنهاد نظام بانکی خواهد بود، گفت: نرخ سود بانکی را ساماندهی و کاهش خواهیم داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.