سبد کالا از شنبه توزیع می‌شود

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مصرف کارکنان دولت با اشاره به اطلاع شفاهی مبنی بر توزیع سبد کالا از شنبه آینده گفت: واجدان شرایط پس از کشیدن کارت بانکی خود می‌توانند سبد کالا را دریافت کنند.

رئیس‌جمهور درست می‌گوید یا وزیر اقتصاد؟

بین گزارش رئیس‌جمهور و وزیر اقتصاد درباره میزان کسری منابع یارانه نقدی بین ۱۰ تا ۱۲ هزار میلیارد تومان تفاوت وجود دارد و در عین حال هر دو گزارش با قانون بودجه ۹۲ مطابقت ندارد.

آخرین یارانه نقدی امشب قابل برداشت است

آخرین یارانه نقدی دولت احمدی نژاد ساعت ۲۴ امشب واریز و قابل برداشت است.

فرزین: قطع یارانه دهک‌های پردرآمد مربوط به فاز دوم هدفمندی است

دبیرستاد هدفمندی یارانه ها گفت: بر اساس قانون فقط یارانه دهك های پردرآمد برای فاز دوم هدفمندی یارانه ها قطع می شود.

دوربرگردان یارانه ای دولت

دولت در لایحه بودجه سال 91، همه قانون هدقمندی یارانه ها را یک خط خلاصه کرده است. محتوای این خط در بند 10 لایحه هم چیزی نیست جز اجازه گرفتن برای اختصاص سهم دولت به یارانه نقدی اقشار و این می تواند زنگ خطری برای مسوولان نظارتی و مجلس شورای اسلامی باشد.

لاریجانی: دولت را محدود نکردیم؛ اجازه افزایش بیش از ۲۰ درصد ندادیم

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی در ارتباط با محدود کردن دولت از سوی مجلس برای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها تاکید کرد: ما دولت را در قانون یارانه‌ها محدود نکردیم، ما تصویب کردیم که دولت در سال 90 بیش از 20 درصد نمی‌تواند حامل‌های انرژی را گران کند، این حق مجلس بوده و دخالت در امور اجرایی نیست.

مخالفت لاریجانی با وعده‌ احمدی‌نژاد / سه برابر شدن يارانه‌ها غيرقابل اجرا است

رئیس مجلس وعده‌ی سه برابر شدن يارانه‌های نقدی را غير قابل اجرا دانست و گفت:‌ فکر نمی‌کنم که اقتضائات مالی در این حد باشد که وعده سه برابر شدن یارانه‌ها به مردم داده شود چرا که دولت هنوز در اجرای این طرح نواقصی دارد.

انحرافِ شما این‌جاست نه آن‌چه بلافاصله از آن تبری جستید

كیست كه ریخت و پاش تبلیغاتی آقای هاشمی را در جریان انتخابات سال ۸۴ فراموش كند؟ ساخت فیلم تبلیغاتی با چاشنی بازی با شعور و احساسات جوانان كه سازندگان آن بی‌قرابت با سازندگان فتنه ۸۸ نبودند و هزینه كردن اموال عمومی چه در سال‌ ۸۴ و چه در سال ۸۸ از جمله مواردی است که به راحتی از اذهان پاک نخواهد شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.