جریان‌شناسی رسانه‌ای هتک‌حرمت به پیامبر

سابقه جریان توهین به پیامبر(ص) از کجا آغاز می شود؟چرا برخی از جریانات رسانه ای در داخل بدان دامن می زنند؟ جایگاه رسانه در این توهین جهت دار چیست؟ اقدام متقابل ما، در دفاع از پیامبرمان، چه بوده است؟ جریان شناسی ضمنی این موضوع، می تواند دریچه تحلیلی متناسبی را برای ما باز نماید.

«هولوکاست» آمریکایی‌ها چیست؟

امریکا مدعی است که گروه القاعده به رهبری «اسامه بن لادن» عملیات انفجار برج های دوقلو در یازده سپتامبر را انجام داده است. با این حال، امریکایی ها تا به امروز هیچ سند موثقی در این باره ارائه نکرده اند. از سوی دیگر، خود القاعده هم به طور رسمی این اقدام را نپذیرفته است.

تاریخ نشان می‌دهد که سابقه آمریکا سیاه است +فیلم

تاریخ نشان می‌دهد که سابقه‌مان سیاه است. این بعد تاریک ابرقدرت بودن ماست. آیا این آن ملتی است که ما می‌خواستیم باشیم؟ و حالا ما در دوران بعد از ۱۱ سپتامبر قرار داریم. در عصر دولت امنیتی و اطلاعاتی. آشکار است که دولت همچنان همان رویه سابق را در پیش گرفته است. و خب جنگ با تروریسم هم بهانه‌ای شده برای توجیه همه این‌ها.

آنچه معماران از معماری ۱۱ سپتامبر می‌گویند+عکس و فیلم

گفته می‌شود حرارتی که برج‌های دو قلو را فرو ریخته و مواد مذاب را در زیر آوار آن پدید ‌آورد برابر با انفجار یک بمب کوچک تاکتیکی هسته‌ای است. اما آیا شعله‌ور شدن سوخت هواپیما می‌تواند به مانند یک بمب هسته‌ای تولید حرارت کند؟

۱۱سپتامبر واقعی در «پرونده‌های K.S»

در این نشست نادر طالب‌زاده با ابراز خوشحالی برای فرصت ایجاد شده برای انجام کار ایجابی در حوزه رسانه گفت هر چه جلوتر می‌رویم ایران در عرصه رسانه بیشتر دیده می‌شود. با توجه به تمرکز رسانه‌ای که بر روی مسائل سیاسی وجود دارد باید در این عرصه تلاش کنیم.

عکس‌ها و اعتراف‌هایی از ۱۱ سپتامبر

«۱۱ سپتامبر نشان از شکست رهبری سیاسی ما، سیاست خارجی ما و ناتوانی جامعه ما از درک آنچه امروز کاملاً روشن است، دارد. درک این نکته که ما بخشی از این دنیا هستیم و آنچه می‌کنیم و نمی‌کنیم در آنچه می‌بینیم و نمی‌بینیم، تأثیر جدی دارد. …»

احمدی نژاد: بهتر بود عامل ۱۱ سپتامبر شفاف محاکمه می‌شد

رییس جمهور کشورمان در پاسخ به سوالی درباره واقعه ۱۱ سپتامبر و حوادث پس از آن تصریح کرد: بهتر بود حداقل فردی که گفته می‌شد عامل حوادث ۱۱ سپتامبر و رخدادهای پس از آن بود به طور علنی و شفاف محاکمه می‌شد تا حقیقت آشکار شود.

۱۱ سپتامبر؛ از ترفیع مأموران برج مراقبت تا اصابت موشک ناو آمریکایی به پنتاگون

معمول این است که وقتی هواپیمایی دزدیده می‌شود هواپیمایی نظامی را بلند می‌کنند تا از نزدیک مسئله را بررسی کند ولی آن کسی که مأمور بود این کار را نکرد. مهمتر اینکه همه مقامات امنیت پرواز علی رغم وقوع حادثه مدال گرفتند و از آنها تقدیر شد.

پوستر «مکر شیطان» رونمایی شد

یک روز قبل از فرارسیدن یازدهمین سالگرد ۱۱ سپتامبر پوس‌تر موزیک ویدئو «مکر شیطان» حامد زمانی به طراحی یونس رجبی رونمایی شد.

تمایل به اسلام در آمریکا پس از ۱۱سپتامبر

آخرین باری که به آمریکا رفتم، دیدم که شمار خانم‌های محجبه، بخصوص در آمریکا بسیار زیاد شده بود؛ اسلام در آمریکا در حال پیشرفت است و بعد از ۱۱ سپتامبر تمایل مردم به دین اسلام افزایش پیدا کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.