فیلم: این انقلاب برج‌سازها نیست

از یاسر عرب، مستندهای متعددی پخش شده است که از آن جمله می‌توان به «ماهی‌ها در سکوت می‌میرند»، «مهد کودک، آری یا خیر»، «ننه قربون»، «نان جنگ»، «کدام مسجد» و … اشاره کرد. او در حوزه ادبیات کودک و نوجوان نیز کتاب‌های مختلفی نوشته است. یاسر عرب برگزیده جشنواره مردمی فیلم عمار است و فانوس این جشنواره را از آن خود کرده است.

فیلم: تیزر مستند ماهی‌ها در سکوت می‌میرند

مستند «ماهی‌ها در سکوت می‌میرند» به پیشنهاد طلابی ساخته شده که به منطقه محروم سیستان رفت و آمد داشته‌ و از نزدیک با دردهای مردم منطقه آشنا شده‌اند. ساخت این مستند کاری است از یاسر عرب و محسن زارعی.

دفتر رهبر انقلاب وضعیت زنان شیمیایی چایخانه را پیگیری می‌کند

یاسر عرب گفت: مدتی است که دفتر رهبری به شدت به دنبال پیدا کردن خانم‌هایی است که شیمیایی شدند و ماجرای حل شدن وضعیت درمانی آنها توسط دفتر رهبری در حال پیگیری است.

لباس خونی فرزند شهیدش را خودش شست

مادر شهید صفری هنگام شست و شوی یک لباس، وقتی می‌خواهد خون بر روی لباس را پاک کند متوجه می‌شود که خون متعلق به فرزندش است و فردا خبر آوردند که پسرش شهید شده است.

مي‌گفتند فيلم‌هاي «بروس لي» را در مسجد محله‌ ديديم!

اگر از كساني كه سن آنها بالاي 35 سال است و شايد تا به حال اصلا سينما هم نرفته باشند بپرسيد: مسجد، محل پخش فيلم هم مي‌تواند باشد؟ همه مي­گويند: بله، ما خيلي از فيلم‌ها را در دهه 60 در مسجد محله‌مان ديده‌ايم. ما فيلم‌هاي «بروس لي» را در مسجد محله‌مان مي­ديديم. اگر بپرسي: مي­شود در مسجد ورزش كرد؟ مي­گويند بله، ما خودمان اينكار را مي­كرديم. آنقدر ما كاركردهاي مسجد را تقليل داده‌ايم كه براي خودمان هم عادي شده است. نماز بخوان، در را ببند و برو. همين و بس.

پخش مستند «ننه قربان» در سومین نشست فیلم‌سازان جوان انقلاب اسلامی

در ادامه سلسله نشست هایی با عنوان فیلم سازان جوان سینمای انقلاب پنج شنبه 1 تیر ماه سومین نشست فیلم سازان جوان عمار با اکران مستند «ننه قربان» برگزار می شود.