عرضه فایرفاکس 34 با تغییرات جدید

بنیاد موزیلا، فایرفاکس 34 را همراه با جستجوگر یاهو به عنوان جستجوگر پیش فرض عرضه کرد.

حمله ناکام هکرها به سرورهای یاهو

هکرهای خرابکار با سوءاستفاده از آسیب پذیری شل‌شاک که در هفته‌های اخیر دردسرساز شده، به سرورهای یاهو نفوذ کردند، اما در سرقت اطلاعات ناکام ماندند.

زنان قدرتمند IT معرفی شدند

هر ساله با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال و آغاز سال میلادی جدید، برترین های هر حوزه معرفی می شوند تا از تلاش و کوشش های آنها تقدیر شود. امسال نیز همانند سال های گذشته، برترین زنان رشته آی.تی اعلام شدند.

مدیران یاهو و گوگل با نتانیاهو دیدار می‌کنند

مدیران ارشد دو شرکت اینترنتی یاهو و گوگل قرار است در حاشیه نشست مجمع جهانی اقتصاد در سوئیس با نخست‌وزیر رژیم ‌صهیونیستی دیدار کنند.

وقتی با اختیار خودمان جاسوس وارد می‌کنیم!

تلاش برای حضور گوگل در ایران در حالی قوت می‌گیرد که این موتور جستجوگر بعد از تکذیب اتهامات وارده اعتراف کرد از طريق سرويس “نمای خیابانی” (street view) خود به مدت سه سال به جاسوسی در امور شخصي افراد پرداخته است.

«بلاگفا» جای یاهو را در الکسا گرفت

سرویس‌دهنده وبلاگ «بلاگفا» توانست با یک پله صعود در رتبه‌بندی الکسا در کشور ایران، به عنوان دومین سایت محبوب ایرانی شناخته شود.

تحریم گوگل و یاهو از سوی روزنامه‌نگاران آلمانی

در پی فاش شدن جاسوسی آمریکا و انگلیس از سران و شهروندان کشورهای مختلف، اتحادیه روزنامه نگاران آلمان به اعضای خود توصیه کرده است استفاده از خدمات گوگل و یاهو را متوقف کنند.

ثبت ایمیل برای کاربران ایرانی مسدود شد

شرکت یاهو امکان ثبت ای‌میل را برای کاربران ایرانی مسدود کرد.

یاهو برای اولین بار از گوگل پیشی گرفت

افزایش ترافیک وب ممکن است نشانه این مسئله باشد که یاهو با مدیریت مایر در مسیر بهتری قرار گرفته است.

یاهو، ایمیل‌های کاربران را آب و جارو می‌کند!

بسیاری از آدرس های ایمیل مخاطبان ما ممکن است بنا به دلایلی دیگر معتبر نباشند و این در حالی اتفاق می‌افتد که ما قادر نیستیم از بین صدها ایمیل ثبت شده، آن ها را تشخصیص و ویرایش نماییم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.