خرده‌فروشان در تقلای تغییر شغل

علی‌رغم اعلام خروج اقتصاد از رکود با رشد ۴درصدی اقتصاد از سوی دولت، بازار خرده‌فروشان و سوپرمارکت‌ها به‌شدت کساد است و عدم‌تناسب دخل و خرج، آنها را به فکر تغییر شغل انداخته است.

ناگفته‌های دیدار عسگراولادی با موسوی

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران با بیان اینکه همه شجاعت و جسارت پذیرفتن خطرات اجرای طرح هدفمندی را در دولت هاشمی نداشتند، گفت: در سال 72 بانک مرکزی در بدترین وضع بود.

رقابت دولت با بخش خصوصی

رئیس اتاق بازرگانی تهران معتقد است، نظام بودجه‌ریزی کشور مربوط به ۷۰ سال پیش است که ۶۰ تا ۷۰ درصد آن هم صرف هزینه حقوق کارمندان دولت می‌شود. در عین دولت برای چابک سازی و برون سپاری وظایف نباید رقیب بخش خصوصی شود.

عطش غربی‌ها برای ورود به اقتصاد ایران

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی تهران گفت: فعالان اقتصادی در بخش های خصوصی در دنیا که با ایران در ارتباط هستند.

زمزمه بازگشت اخلالگر اقتصادی به تجارت کشور

در حالی در محافل اقتصادی زمزمه بازگشت شهرام جزایری به بخش تجارت کشور بعد از آزادی از زندان مطرح شده است که رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران در این باره توضیح می‌دهد و می‌گوید: متقاضی دریافت کارت بازرگانی باید مطابق با قانون اتاق بازرگانی، گواهی عدم سوء‌پیشینه ارایه کند.

انتقاد شدید آل‌اسحاق از سیف

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران با انتقاد از سخنان اخیر ارزی رئیس کل بانک مرکزی، گفت: کف و سقف نرخ ارز نباید از سمت مسئولان اعلام شود.

آل‌اسحاق: باید از چوب هم آدم بتراشیم

چند بار گفته‌ام که جامعه را به مداد رنگی تبدیل کرده‌ایم این در حالی است که باید از چوب هم آدم بتراشیم نه اینکه افراد را یکی یکی کنار بزنیم.

دیدار کاندیداهای ائتلاف اصولگرایان برگزار شد

موسی پور «تاکید بر رعایت تقوای انتخاباتی» و «تعامل و گفتگو با دیگر مجموعه های اصولگرا» را دو محور دیگر این جلسه اعلام کرد و افزود: این ائتلاف تلاش خواهد کرد تا الگویی از تعامل سازنده درون گفتمانی و نیز رقابت اخلاقی با دیگر گفتمان ها را به نمایش بگذارد.

ائتلاف اکثریت اصولگرایان هم تشکیل شد!

یحیی آل‌اسحاق، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد ابوترابی، محمدرضا باهنر، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی و منوچهر متکی، اعضای این ائتلاف هستند و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین موسی‌پور – معاون پیشین وزارت کشور و استاندار پیشین قم – به‌عنوان دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان انتخاب شد.

نامزدهای احتمالی چه راهکاری برای «اشتغال» دارند؟

در این گزارش نظرات هر یک از نامزدهای محترم ریاست جمهوری در موضوع اشتغال از مهرماه تا ۲۰ اسفند به ترتیب حروف الفبا بررسی می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.