فیلم: مستند کوتاه «زنان در دین یهود»

این مستند کوتاه به بررسی احکام زنان در دین یهود و مقایسه آن با اسلام می پردازد.

یهودیان مخفی چه کسانی بودند؟

نویسنده کتاب ۵۵۵ تلاش کرده است ردپای یهود و صهیونیزم را در تاریخ دنیا رهگیری کند و ارتباط اتفاقات مهم تاریخ را که یهودیان در آن نقش داشته‌اند به مخاطب نشان دهد.

داريم يهودي مي شويم!

روش امام خميني (ره) و شيوه رهبر بزرگوار انقلاب در دوران 35 ساله بعد از انقلاب همان بوده که در آموزه هاي قرآني و سيره پيامبر اکرم و اهل بيت ايشان تبيين شده و کوشيده اند تا با حفظ اصول و مباني سليقه ها و گرايش هاي گوناگون فردي را حفظ کنند چرا که مي دانسته اند اگر بخواهند مطلق انگارانه و انحصارطلبانه فقط به يک خط و ربط خاص در حوزه هاي متفاوت سياسي ، اقتصادي ، فکري ، فرهنگي و … اکتفا کنند دير يا زود چيزي از اساس انقلاب ودين و کشور باقي نخواهد ماند.

مقایسه ادیان الهی و اسلام منتشر می‌شود 

مدیر گروه علوم قرآن و حدیث دانشگاه علامه طباطبایی از نگارش اثری با عنوان «نیایش تطبیقی؛ در مقایسه ادیان زردشتی، یهودی، مسیحی و اسلام» خبر داد و گفت: ‌این نوشتار اکنون در مرحله ویرایش نهایی است.

نتانیاهو دو وزیر را برکنار کرد

منابع صهیونیستی از برکناری دو وزیر کابینه نتانیاهو در اثر افزایش اختلافات داخلی در دولت خبر می دهند.

تی‌شرتی که صدای صهیونیست ها را در آورد

عذرخواهی و ضرر عظیم یک شرکت معروف تولیدکننده پوشاک به‌خاطر یک جنجال صهیونیستی. یکی از تولیدات ZARA تی شرت های راه راهی بود که روی آن ستاره زرد رنگی نقش بسته بود. این طراحی مورد اعتراض بسیاری از یهودیان قرار گرفت. آنها دلیل اعتراضشان را شباهت این تی شرت ها به لباس زندانیان یهودی در اردوهای کار اجباری در زمان جنگ جهانی دوم اعلام کرده‌اند.

فرانسه یهودیان را وادار به‌ مهاجرت به‌ اسرائیل می‌کند

بحران اقتصادی در فرانسه و هراس‌ها نسبت به خصومت با یهودیان به افزایش 70 درصدی مهاجرت یهودیان به اراضی اشغالی انجامیده است؛ کشور فرانسه در سال گذشته میلادی حتی از آمریکا نیز در مهاجرت یهودیان به اراضی اشغالی پا فراتر گذاشت.

چرا کفاره گناه دیوانه‌ای در بلخ آلمان را باید در شوشتر خاورمیانه بدهیم؟

جلال در ابتدای کتاب به شرح پیشرفتهای اقتصادی و صنعتی اسرائیل می پردازد و گاهی زبان به تحسین می گشاید، اما درست از نیمه کتاب مخاطب را به پشت پرده این ماجرا می برد و چهره صهیونیسم را از لابلای انگاره های موهوم آن به مخاطب می نمایاند.

توضیح ظریف درباره تبریک سال نو یهودی در توئیتر

تبریک سال نوی یهودی توسط وزیر امور خارجه ایران در توئیتر، واکنش های زیادی را به همراه داشت.

پوریم؛ کارناوال شادی یهود در جشن ایرانی‌کشی

برخی تصور نحوست روز 13 فروردین‌ماه در فرهنگ ایرانی را با قتل عام فجیع ایرانیان توسط یهودیان مرتبط می‌دانند، روزی که یهودیان در آن با نام عید «پوریم» به جشن و پایکوبی می‌پردازند.