نتانیاهو گستاخ است

یک نماینده یهودی مجلس نمایندگان آمریکا نخست وزیر رژیم اسرائیل را فردی گستاخ و مغرور نامید.

شلدون ادلسون؛ حاکم اصلی فلسطین اشغالی

نویسنده و فعال سیاسی اسرائیلی در یادداشتی مدعی شد که «شلدون ادلسون» مولتی میلیاردر یهودی-آمریکایی، نقش اصلی را در تصمیم‌گیری‌های رژیم صهیونیستی و انتخابات آتی این رژیم بازی می‌‌کند.

20هزار منزل قدس در لیست تخریب اسراییل

مدیر مرکز حقوق اجتماعی و اقتصادی قدس اعلام کرد رژیم صهیونیستی 20 هزار منزل متعلق به فلسطینیان را به بهانه نداشتن مجوز در نوبت تخریب قرار داده است.

افزایش شدید احساسات ضدیهودی در انگلیس

روزنامه دیلی تلگراف روز سه‌شنبه از افزایش بی‌سابقه احساسات ضدیهودی در انگلیس از زمان حمله رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه خبر داد.

چه کسانی نمی‌خواهند تحریم لغو شود؟

فقط «وارطان» مسیحی نبود که می‌گفت 3 بار به زیارت امام حسین علیه‌السلام در کربلا رفته است.

اعراب حامی اسرائیل یهودی هستند

در اظهاراتی بی‌سابقه امام و خطیب مسجدالحرام تاکید کرد تمام عرب‌های صهیونیستی که از رژیم اسرائیل و جنایت‌های آن علیه مردم غزه اعلام حمایت کنند، یهودی هستند. با این وصف بعید نیست او با غضب حکومت ریاض مواجه شود.

تنها یهودی افغانستان+عکس

زمانی نه چندان دور وقتی هنوز جنبش صهیونیسم یهودیان ساکن کشورهای شرقی را وادار به مهاجرت به سرزمین‌های اشغالی نکرده بود، در افغانستان حدود ۴۰ هزار یهودی زندگی می‌کردند، اما هم اکنون از آن ۴۰ هزار نفر تنها یک نفر باقی مانده است.

حمله مالک صهیونیست کمپانی «آریانا» به اکبر عبدی+عکس

مالک صهیونیست کمپانی کیف و کفش «آریانا» ضمن حمله به اکبر عبدی به دلیل حمایت از مواضع ضدصهیونیستی رئیس‌جمهور، به زعم خود از وی خواست دمی هم هنرمندانه زندگی کند.