نصب صلیب بر بام کلیسا توسط شیعیان

تاریخ فرموده امیرالمومنین علی(ع) را به یاد دارد که گفت: اگر جایی به زور خلخال از پای زن یهودی درآوردند و در جای دیگر مرد مسلمانی از غصه‌اش دق کرد او را ملامت نمی‌کنم. حالا یک اتفاق در عراق این ماجرا را به شکل دیگری تداعی می‌کند.

ما خوب و شاد هستیم

پایگاه خبری رادیو ملی آمریکا (ان پی آر)، گزارشی با عنوان «یهودیان ایران می گویند ایران خانه ماست و در آن می مانیم» منتشر کرد.

از «هولوکاست»هیتلر تا «آغوش باز»نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته از قطعی بودن حمله به یهودیان در اروپا در آینده خبر داد و بر همین اساس از آنان دعوت کرد تا اسرائیل را برای ادامه زندگی خود انتخاب کنند.

بهائیان حقوق شهروندی ندارند

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: هیچوقت ما نمی‌گوییم بهایی حق تحصیل آزاد دارد، اصلاً حقوق شهروندی ندارد. مسیحیان، یهودیان و زرتشتیان از حق شهروندی برخوردارند، زیرا ادیان ابراهیمی هستند.

یهودی‌های آمریکا بی‌دین می‌شوند

نتایج بررسی مرکز تحقیقاتی «Pew» نشان می‌دهد که یک پنجم یهودی‌های آمریکا خود را «بی‌دین» معرفی می‌کنند.

حمله رییس‌جمهور آرژانتین به رئیس جامعه یهودیان

رئیس‌جمهور آرژانتین اظهارات رئیس آمیا را نشانگر ارتباط وی با آژانس جاسوسی خارجی دانست.

سياست آمريكا در سیطره لابی یهود

به عقيده نويسنده اين اثر، نفوذ فوق‌العاده لابي طرفدار اسرائيل در سياست آمريكا بيشتر به خاورميانه مربوط مي‌شود. اين نفوذ در ميان بالاترين سطوح حكومتي، جامعه تجاري، جامعه دانشگاهي و مذهبي (به‌خصوص بنيادگرايان مسيحي و صهيونيست‌هاي مسيحي) و رسانه‌هاي جمعي بسيار گسترده و عميق است.

قتل عام مسیحیان در هولوکاست واقعی

انیمیشن سینمایی «خونی از بهشت»، محصول سازمان هنری رسانه ای اوج بوده و توسط برادران نجفی کارگردانی می شود.«نجران» از شهرهای بسیار قدیمی است و آخرین نقاطی بوده که بعد از تأسیس کشور عربستان سعودی به آن پیوسته‌است.