برنده جایزه‌ادبی«نجیب‌محفوظ»اعلام می‌شود

دانشگاه آمریکایی قاهره برنده «جایزه ادبی نجیب محفوظ» در سال ۲۰۱۴ را اعلام می‌کند.

قانون یهودیت؛ میخ اسرائیل به تابوت خود

با تشدید اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی، در نشستی که دو روز قبل کابینه برگزار کرد، نهایتاً تحت فشار برخی گروه‌های چپ‌گرای صهیونیستی طرح قانون نژادپرستانه یهودیت اسرائیل در کنیست رژیم صهیونیستی یک هفته به تعویق افتاد. این قانون یکشنبه گذشته در نشست کابینه رژیم صهیونیستی به تصویب رسیده و قرار بود فردا (چهارشنبه) به کنیست ارجاع شود.

لکّه سیاه ناهنجاری یا؛ انقلاب جنسی

همه چیز آغشته به شهوت و مسائل جنسی شده است. تمدّن جدید و کشورهای غربی، به خصوص ایالات متّحده، الگوی بسیاری از ملّت‌ها حتّی در کنار گذاشتن اخلاق و رو آوردن به مسائل جنسی شده‌اند و جدا شدن از اخلاق تا آنجا پیش رفته است که دیگر خوب از بد و رفتار نامناسب بازشناخته نمی‌شود.

مجازات یهودیت و مسیحیت برای بی‌حجابی

نویسنده کتاب «حجاب برتر» گفت: نوع تهدیدها و مجازات‌هایی که در ادیان گذشته از جمله یهودیت و مسیحیت برای بی‌حجابی و بی‌عفتی در نظر گرفته شده، به مراتب نسبت به دین اسلام شدیدتر بوده است.

توضیح ظریف درباره تبریک سال نو یهودی در توئیتر

تبریک سال نوی یهودی توسط وزیر امور خارجه ایران در توئیتر، واکنش های زیادی را به همراه داشت.

خاندان سلطنتی انگلیس؛ مسیحی یا یهودی؟

یهودی بودن اعضای خاندان سلطنتی تنها به یک مورد محدود نمی شود بلکه افراد دیگری نیز در این خانواده پادشاهی انگلستان یهودی مذهب بوده و هستند. پرنسس دیانا عروس ملکه الیزابت نیز که از مادری یهودی متولد شد، یک یهودی محسوب می شد. بنابراین فرزندان وی یعنی ویلیام و هری هم یهودی هستند.

پخش دو فیلم صهیونیستی از شبکه نمایش

در فیلم رستگاری در شاوشنگ، اندی دوفرین تمثیل حضرت موسی (ع) و قوم بنی‌اسرائیل در مصر است و رئیس زندان نیز نماد فرعون، که با خروج او از زندان مخالفت می‌کند. او یک زندانی تازه‌وارد به نام تامی را که شواهدی برای بیگناهی اندی ارائه کرده بود با قساوت تمام کشت تا وی را نزد خود نگه دارد.

ماجرای دختر يهودی كه می‌خواست مازیار بیژنی را بكشد

سر ماجرای هولوکاست یادم هست که یک دختر یهودی قصد داشت همه را بکشد واقعا خنده دار بود، یک بار می‌گفت تو را می‌کشم، یک بار دیگر می‌‌گفت …

جورج سوروس در آرژانتین و ادعای دوباره آمیا

رئیس جمهور آرژانتین قرار است در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل، به موضوع بمب‌گذاری مرکز یهودیان در سال ۱۹۹۴ در بوینس آیرس اشاره کرده و ادعاهای بی‌اساسی را علیه ایران مطرح کند.

آمریکایی‌ها به هیچ‌کس رحم نمی‌کنند+عکس

در حالی که امروزه دنیای غرب مدعی حمایت از حقوق بشر و آزادی بیان است، توهین به مقدسات و پیروان دیگر ادیان به امری متداول در این کشورها تبدیل شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.