پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

ورود 1800 مهاجر غیرقانونی جدید به یونان

مقامات یونانی طی گزارشی از ورود 1800 مهاجر جدید به بندری در نزدیکی پایتخت این کشور خبر دادند.

پارلمان جدید یونان یک اکتبر تشکیل می‌شود

رئیس‌جمهور یونان با امضای حکمی پارلمان این کشور را منحل کرد و از تشکیل پارلمان جدید این کشور در روز یکم اکتبر آینده خبر داد.

رای مثبت آلمان به بسته نجات مالی یونان

پارلمان آلمان با سومین بسته نجات مالی یونان موافقت کرد.

بازگشایی بانک‌های یونان پس از سه هفته

طی ساعات آینده، بانک‌های یونان پس از سه هفته تعطیلی اجباری از سوی دولت این کشور تحت فشار وام دهندگان خارجی آن، بازگشایی خواهند شد.

یورو؛ طبل توخالی اتحاد مالی

۱۶ سال می‌گذرد از روزهایی که اروپا در سودای رقابت با دلار آمریکا، یورو را به عنوان پول واحد معرفی کرد، اما بحرانی که کشورهای عضو یورو را دومینووار به ورشکستگی می‌اندازد نشان می‌دهد رؤیای اتحاد مالی در فقدان اتحاد سیاسی طبلی پرصدا، اما توخالی است.

یونان در منطقه یورو ماندنی شد

کشورهای عضو منطقه یورو پس از 16 ساعت مذاکره در بروکسل، نهایتا به اتفاق آراء برای حل بحران یونان توافق کردند.

توافق رهبران منطقه یورو برای کمک به یونان

دونالد تاسک، رئیس شورای اروپا گفت رهبران منطقه یورو به اتفاق آرا برای ارائه سومین بسته کمک مالی به یونان و ماندن آتن در منطقه یورو توافق کرده‌اند.

آخرین اخبار بحران آتن

در شرایط کنونی که یونان با بحران اقتصادی و سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند، طرح پیشنهادی یونان به طلبکاران بین‌المللی این کشور چراغ سبز پارلمان را دریافت کرده و آتن ndروز مذاکرات خود با طلبکارانش را از سر گرفت.

برگزاری تظاهرات مقابل پارلمان یونان

در شرایط کنونی که یونان با بحران اقتصادی و سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند، طرح پیشنهادی یونان به طلبکاران بین‌المللی این کشور چراغ سبز پارلمان را دریافت کرده و آتن امروز مذاکرات خود با طلبکارانش را از سر خواهد گرفت.

تمدید تعطیلی بانک‌های یونان

نشست گروه یورو در خصوص سرنوشت یونان، امروز سه‌شنبه پس از رأی قاطعانه اخیر مردم این کشور به پیشنهادات ریاضتی وام‌دهندگان بین‌المللی برگزار می‌شود و مقامات اروپایی اعلام کرده‌اند طی آن منتظر پیشنهادات جدید از جانب مقامات آتن هستند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.