یازده سپتامبر، «ما آنجا بودیم»

کارگردان مستند «ما آنجا بودیم» گفت: نقد و بررسی مستندهای من به شرطی که منتقد مسلط بر کار باشد اقدام پیشرویی در تلویزیون است.قرار است این مستند فردا عصر از شبکه مستند پخش و بررسی شود.

بهره‌برداری سیاسی از فیلم موهن

پس از حوادث 11 سپتامبر بهره‌برداري سياسي لازم انجام شد و آمريكا توانست در افغانستان حضور پيدا كند كه از آن زمان تاكنون اين كشور قرباني مي‌دهد. بر همين اساس بايد ديد كه در اين اتفاق نيز چه بهره‌برداري سياسي مورد هدف است.

ما به سپتامبر پر از حادثه عادت داریم!

به واقع به نظر می‌رسد این سناریوی هتاکانه آمریکایی – صهیونیستی موج بیداری اسلامی در منطقه را هدف گرفته است. در شرایطی که بیداری اسلامی هر روز وسعت بیشتری می‌گیرد، غرب و آمریکا هم در تلاشند اسلام‌ستیزی را در غرب ترویج کنند و حادثه 11 سپتامبر را به نماد اسلام‌ستیزی مبدل سازند. به همین دلیل هر ساله و همزمان با سالگرد به اصطلاح حادثه حمله به برج‌های دوقلو، شاهد اینگونه تحرکات هستیم.

روایت مهرجویی از ۱۱ سپتامبر در «خرابات مغان»

من در کتاب خرابات مغان روایتی واقعی از اخراج مسلمان ها نوشته ام و خاطرم هست رضا بدیعی که از کارگردان های معروف در آمریکا بود به خاطر مسلمان بودن اخراج شد.

۱۱ سپتامبر؛ از ترفیع مأموران برج مراقبت تا اصابت موشک ناو آمریکایی به پنتاگون

معمول این است که وقتی هواپیمایی دزدیده می‌شود هواپیمایی نظامی را بلند می‌کنند تا از نزدیک مسئله را بررسی کند ولی آن کسی که مأمور بود این کار را نکرد. مهمتر اینکه همه مقامات امنیت پرواز علی رغم وقوع حادثه مدال گرفتند و از آنها تقدیر شد.

«مکر شیطان» با صدای حامد زمانی منتشر شد +صوت

ترانه دوزبانه «مکر شیطان» با صدای حامد زمانی و شعر فارسی میلاد عرفان‌پور و شعر عربی مرتضی آل‌کثیر که به سفارش اتحادیه بین‌المللی امت واحده تولید شده بود، به مناسبت یازدهمین سالگرد 11 سپتامبر منتشر شد.

امشب؛ روایت طالب‌زاده از ۱۱ سپتامبر

در این مستند سعی شده تا ابعاد واقعی این حادثه در گفت‌وگو با اندیشمندان و مردم ایالات متحده بررسی شود و باور آن‌ها را نسبت به حقیقت واقعی این رخداد و نقش مسلمانان و صهیونیست‌ها در شکل‌گیری آن مورد کاوش قرار دهد و تصویر درستی از فضای ایالات متحده در هنگام حادثه و بعد از آن از دید افرادی که واقعا در آن حضور داشتند، ارائه کند.

شان استون: غرب تصويري دروغين از ايران و اسلام ارائه مي كند

کارگردان فیلم سینمایی «مرگ اسکندر» گفت: غرب در ساخت فیلم‌های سینمایی با تحریف اسلام و تاریخ ایران، تصویری دروغین و غیر حقیقی از آن‌ها به جهانیان ارائه می‌کند.

آنچه ما نتوانستیم و بالیوود توانست

در ایام عید فیلمی از شب سه سیما پخش شد به نام «اسم من خان است» با بازی تاثیرگذار شاهرخ خان. داستان این فیلم درباره رضوان خان فردی مسلمان است که از بچگی به بیماری سندرم مبتلا بوده و در سن جوانی با فوت مادر مجبور می‌شود به آمریکا برود.

برنده اصلی ۱۱ سپتامبر

به دنبال حملات 11 سپتامبر اریل شارون شادمانه گفت، می تواند ریش این مرد، یاسر عرفات، را بتراشد و کلاه یهودی بر سر وی بگذارد و او را به هر کاری وادارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.