بازنمایی استکبارستیزی ایرانیان در دوربین هفت 

«دوربین هفت» شبکه آموزش سیما استکبارستیزی ایرانیان عاشورایی را در یوم‌الله ۱۳ آبان به تصویر می‌کشد.

سروده استاد رضا موید به مناسب تقارن عاشورا و ۱۳ آبان

استاد سیدرضا موید خراسانی شاعر پیشکسوت اهل بیت (علیه السلام) به مناسبت تقارن یوم الله سیزدهم آبان با ایام عزاداری اهل بیت(علیه السلام) شعری برای استفاده دسته های عزاداری سرودند.

امید به آمریکا با تدبیر سازگار نیست

همایش بزرگ دانشجویی استکبار ستیزی «از حماسه حسینی تا دیپلماسی خمینی(ره)» روز گذشته در دانشکده حقوق دانشگاه تهران با برگزار شد. در این همایش 14 شخصیت کشورمان که عملکرد استکبار‌ستیزی داشتند تقدیر شده و به آنها تندیس استکبار‌ستیزی اهدا شد

۳۰ ایده برای فعالیت‌های عاشورایی در فضای مجازی

در آستانه ماه محرم جمعی از فعالان رسانه ای، فرهنگی و طلاب شهر مشهد در جلسه ایده پردازی با موضوع «محرم و 13 آبان» به این سوال پاسخ دادند که فعالین فضای مجازی در شبکه های اجتماعی و سایت ها چه کارهایی می توانند انجام دهند.

در ساخت «مرگ بر آمریکا ۹۳» مشارکت کنید

باشگاه ترانه و موسیقی راه که سال گذشته ترانه های «مرگ بر آمریکا» و «گزینه های روی میز» را تولید کرده است در فراخوان امسال خود از شعرا و آهنگسازان دعوت کرده است با توجه به تقارن ۱۳آبان امسال با عاشورای حسینی؛ اشعار و ملودی های خود را متناسب با فضای محرم را برای این باشگاه ارسال کنند.

فراخوان عمار برای تهیه فیلم از راهپیمایی فردا

دبیرخانه جشنواره عمار برای تهیه فیلم از راه‏پیمایی سیزده آبان امسال فراخوان داد.

رونمایی «غیرقابل اعتماد» در فرهنگسرای انقلاب

در این نمایشگاه ۲۰ قطعه پوستر در قطع ۵۰ در ۷۰ در موضوع استکبار ستیزی ارائه شده است. دراین نمایشگاه که با همکاری نهضت مردمی پوس‌تر انقلاب برگزار می‌شود، آثار پانزده گرافیست در معرض دید عموم قرار گرفته است.

تجمع «هم‌سنگران مصطفی» در دانشگاه شریف

تجمع ضد استکباری «هم‌سنگران مصطفی» با حضور خانواده شهدای هسته‌ای در دانشگاه شریف برگزار می‌شود.

ماجرای مخالفت هاشمی با فتح لانه جاسوسی

آقای هاشمی نقل کرده اند که در آن زمان در سفر حج بوده اند که از این اتفاق مطلع می شوند. مساله مخالفت ایشان حدود بیست سال پس از فتح لانه جاسوسی و در یک مصاحبه، آن هم به این مضمون مطرح شده که مثلاً اگر ما ایران بودیم، شاید قضیه طور دیگری رقم می خورد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.