بریده شدن سر دختر ۳ ساله در سوریه را ندیدید؟

پناهیان در ادامه با طرح این سوال که آیا بریده شدن سر دختر سه ساله در سوریه را ندیدید؟ افزود: سردمداران حقوق بشر از رژیمی در بحرین حمایت می‌کنند که دانشجویی از آنها نزد مقام معظم رهبری می آید و می‌گوید که ما از کشته شدن رنج نمی‌بریم، بلکه از تجاوز به نوامیس رنج می‌بریم؛ این مسائل نشان می‌دهد که آزادی تامین نشده است.

آیا در فتنه‌های بعدی مردم به صحنه می‌آیند؟

اگر توجه به مسائل مبنایی چون فرهنگ و تربیت دینی مردم که جزو مسئولیت های اصلی حاکمیت اسلامی است با سیاسی بازی و پرداختن به مسائل بدون اهمیت و دعواهای شخصی و جناحی جا به جا شود نمی توان از تکرار 9 دی ها مطمئن بود.

جزوه: حماسه‌ی نهم دی‌ماه در بیانات رهبر معظم انقلاب

موسسه فرهنگی عمار یاسر، با استفاده از موضوع حماسه نهم دی‌ماه در بخش جستار پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه ای جزوه‌ی «حماسه‌ی نهم دی‌ماه در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی» را تهیه کرده است

امام و قیام، قم و مردم و ده‌گانه‌های انقلاب اسلامی

نمی‌شود به بهانه خودسازی از جامعه اسلامی «یعنی جامعه‌ای که بیشتر مولفه‌های دینی در آن پدیدار است» از وظیفه اجتماعی غافل شد، لذاست که قم شروع کننده قیام‌هایی با محوریت اسلامیت و روح دین بود و وقتی می‌گوییم قیام! مفاهیمی همچون هجرت ومجاهدت درابعاد صغروی وکبروی وصبر واستقامت با محوریت تبعیت وپایداری بر اهداف امام امت نیز بدنبال آن می‌آید

قصور ساکتین فتنه فراموش نمی‌شود

آیت الله مهدوی‌کنی با صدور بیانیه‌ای تاکیدکرد:عده‌ای با ژنرال‌ها و افسران جنگ نرم دشمن همراهی کردند و از سوی مردم لقب ساکتین و مردودین را گرفتند؛ مردم قصور آنان را فراموش نکرده‌اند و در راهپیمایی عظیم 9 دی تبری خود را از آنان اعلام کردند

پوستر هایی با موضوع «۹ دی»

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی،‌اقدام به برگزاری فراخوان پوستر کرده است.

فرخوان پوستر به مناسبت حماسه ۹ دی

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی،‌اقدام به برگزاری فراخوان پوستر کرده است.

یک‌سالگی بیداری اسلامی در «۹ دی»

سی و چهارمین شماره هفته نامه 9 دی منتشر شد. تیتر یک 9 دی با عنوان «فتنه آینده؛ طراحی مدل روسی برای انتخابات مجلس» به تحلیل سناریوی پیچیده امنیتی سیاسی دشمن برای انتخابات مجلس می پردازد. صفحه جبهه مقاومت این هفته 9دی به مناسبت یک ساله شدن بیداری اسلامی ملتهای منطقه در دو صفحه به تحلیل اجمالی اتفاقات یک سال گذشته در کشورهای منطقه پرداخته است. این ویژه نامه که با عنوان «بیداری اسلامی یکساله شد» منتشر شده است.

افشای نشست انتخاباتی اصلاح طلبان و آمریکایی‌ها در «۹ دی»

سی و سومین شماره هفته نامه 9 دی شنبه نوزدهم آذرماه منتشر شد. تیتر یک 9 دی با عنوان «نشست انتخاباتی اصلاح طلبان و آمریکایی ها در بگرام» به گزارشی از نشست اخیر برخی اصلاح طلبان خارج نشین و مرتبط با عناصر داخلی اصلاحات با سرویسهای امنیتی و جاسوسی آمریکا اختصاص دارد که در بگرام افغانستان صورت گرفته است. طبق گزارش 9دی استراتژی توافق شده در این نشست تلاش برای مشارکت حداقلی مردم در انتخابات و القای برگزاری انتخابات تک قطبی عنوان شده است.

رونمایی «خاطرات مردم از فتنه» در ۹ دی

قرار است از کتاب خاطرات فضای دانشجویی و همچنین خاطرات اهالی رسانه و خبرنگاران هم به صورت جداگانه و مفصل در ۹ دی امسال رونمایی شود. حتی در نظر داریم تا بخشی از خاطرات مأموران نیروی انتظامی را هم که برای ما ارسال شده، به صورت کتاب منتشر کنیم.