جنگ عراق و ایران جنگ جهانی سوم بود

این روزها که ذائقه بچه من شده موسیقی و نقاشی و فرهنگ بلوتوثی، باید روی این فرهنگ سوار بشوم تا بتوانم برای بچه داستان نادر مهدوی را باز کنم و شما در این رابطه خوب کار کردید، بعد از یک مبارزهِ سه دهه ای بعد از انقلاب، توانستیم داستانِ دروغ پترس هلندی را از توی کتابِ درسی بچه هایمان بیرون بکشیم که نمیدونم سال گذشته که داستان پترس حذف شد، به جایش داستان نادر مهدوی و بیژن گُرد رفت یا نه؟ عملیات استشهادی عباس دوران جایگزین شد؟

آغاز جنگ را حمله به تهران می‌نویسند نه ایران!

چندین دروغ بزرگ در خصوص جنگ ایران و استکبار جهانی به نیابت عراق وجود دارد که همیشه وجود مرا می‌لرزاند که اولین آن تحریف تاریخ جنگ به تاریخ 31 شهریور 59 است. در حقیقت تاریخ حمله عراق به پایتخت ایران در این تاریخ رخ داد و این درحالی است که 20 روز قبل از این تاریخ مهران، میمک و قصرشیرین از سوی عراق گلوله باران شدند و 200 کیلومتر از خاک ایران در دست عراق بود.

دروغ‌هایی که درباره‌ جنگ گفته‌اند

این یک ‌دروغ بزرگ است که شما 8 سال با عراقی‌ها جنگیدید و بعضی جاها هم حالا دنیای غرب و شرق یک کمک‌هایی به عراق کردند. نه! فقط و فقط برای خوار کردن تو و نسل و آبا و اجداد تو با آن مدل جنگیدن که در طول تاریخ دنیا سابقه ندارد، این دروغ بزرگ گفته می‌شود. در این نبرد از شرقی‌ترین ینگه دنیا تا غربی‌ترین آن، با همدیگر متحدالشکل …

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.