نقش عربستان در حملات یازده سپتامبر

وکیل خانواده قربانیان حملات یازده سپتامبر می‌گوید اسنادی وجود دارد که نشان می‌دهد عناصری در داخل حکومت سعودی، به هواپیماربایان کمک کرده‌اند.

سانسور نقش عربستان در 11 سپتامبر

«باب گراهام» سناتور سابق آمریکایی گفت که عربستان سعودی به حملات ۱۱ سپتامبر کمک مالی کرد اما جورج بوش گزارش محرمانه تنظیم شده درباره این حملات را پیش از انتشار دستکاری کرد.

اوباما: آمریکا درحال جنگ با اسلام نیست

رئیس جمهور آمریکا طی سخنانی تاکید کرد که کشورش درحال جنگ با اسلام نیست بلکه با کسانی که چهره اسلام را مخدوش می‌کنند، می‌جنگد.

پیام‌رهبری در این شرایط‌ حائزاهمیت بود

عضو هیأت علمی دانشگاه علامه با بیان اینکه جوانان غربی را باید ترغیب کرد تا با منابع اصیل اسلامی آشنا شوند، گفت: جوانان به عنوان مخاطب اصلی پیام رهبری از این جهت مهم هستند که بیشترین استفاده کنندگان از شبکه‌های اجتماعی می‌باشند.

کشیش هتاک آمریکایی،سیب‌زمینی‌فروش شد

کشیش آمریکایی هتاک که چندین مرتبه به قرآن کریم اهانت کرده و اقدام به سوزاندن آن کرده بود، هم‌اکنون در فروشگاهی در فلوریدا به فروختن سیب‌زمینی سرخ کرده اشتغال دارد.

مرگ کتاب‌ها عیار سنجش آزادی بیان در آمریکا

این کتاب «هر قیمتی را بپرداز: حرص، قدرت و جنگ بی پایان» نام دارد. نویسنده این کتاب یعنی جیمز رایسن به این موضوع پرداخته است که بعد از ۱۱ سپتامبر آمریکایی‌ها جنگ بی‌پایانی را با نام مبارزه تروریسم در سراسر دنیا به راه انداخته‌اند.

گفتگوی تریبون مستضعفین با اولین بازمانده ۱۱ سپتامبر که به ایران آمد

11 سپتامبر کاتالیزور تاریخ بود و باعث شد تا وقایعی چون جنگ سرعت بگیرد. من از این که راجع به این واقعه فیلم‌های احساسی می‌سازند در حالی که هنوز واقعیت آن مشخص نشده است واقعا ناراحتم.

حامد زماني با «مكر شيطان» آمد

حامد زمانی، در قطعه‌ای دوزبانه با نام «مکر شیطان» به مظلومیت های امت اسلام پرداخته است.

آیا اسراییل به‌دنبال «11 سپتامبر» دیگری است؟

سناریوی ترور دشمنان جمهوری اسلامی، این بار هم با کم‌ترین خسارت و بیش‌ترین حجم رسانه‌ای رقم خورده و هم‌چنان به پیش می‌رود، چندی پیش به اتهام «تلاش برای ترور سفیر عربستان در واشنگتن» و این بار به تلاش برای ترور سفرای رژیم صهیونیستی در دهلی نو و تفلیس. آیا واقعاً تهران با چنین اقداماتی منافعی به دست می‌آورد جز ضرر و زیان؟

موساد؛ عامل احتمالی حملات ۱۱ سپتامبر

انور مسعود نويسنده کتاب “11/9 بي پرده” ، اظهار داشت: “حملات 11 سپتامبر آن‎طور که امريکا ادعا مي‌کند به دست 19 هواپيمارباي عرب به وقوع نپيوست بلکه عامل (اين حملات) عناصر داخلي در امريکا و احتمالا موساد ( سازمان جاسوسي رژيم اسرائيل) بوده است.”

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.