ماجرای اخراج دانشجویان ایرانی از آمریکا چه بود؟

از همان ابتدای ماجرای گروگان‌گیری، آمریکا تلاش کرد با استفاده از اعمال تحریم اقتصادی، مردم و مسئولین به ویژه امام خمینی را به تجدیدنظر در مسیری که انتخاب کرده بودند وادار سازد، غافل از آنکه امام با درایت و پیش‌بینی صحیح از تحولات آتی بر بی‌اثر بودن تحریم‌ها تأکید داشت.

۴ نکته درباره تحریم های ۱۳ آبان آمریکا علیه ایران

در تحریم های ۱۳ آبان که چند ساعتی از آغاز رسمی آن می گذرد تمرکز آمریکا بر تحریم خرید مقداری نفت خام از ایران به امید کاهش درآمدهای ارزی ایران و ایجاد اخلال در نظام ارزی و عدم توانایی کشور در اداره امور و هزینه های ارزی کشور صورت می گیرد.

فرخوان پلاکاردنویسی مردمی 13 آبان

نهضت مردمی پوستر انقلاب فراخوانی را با عنوان «پلاکارد نویسی مردمی» منتشر کرده است. در این فراخوان از عموم مردم خواسته شده تا در راهپیمایی 13 آبان با سلیقه خودشان شعارهای انقلابی را بر روی پلاکاردهای مقوایی بسازند و عکس های آن را در اینستاگرام و فضاهای مجازی دیگر نشر دهند.

سازش با یزید زمان اقتصاد را درست نمی‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با سازش کردن با یزید اقتصاد درست نمی‌شود، گفت: 13 آبان نبرد دشت کربلا را جهانی کرد و ما در 13 آبان مانند کربلا، دست به استکبار ندادیم و فریاد زدیم که انقلاب اسلامی زیر بار ذلت نمی‌رود.

برخی هنوز مایلند آمریکا را مظهر تمدن بدانند

آقای بن افلک که کارگردان، تهیه کننده و بازیگر این فیلم هستند، در فیلم با عنوان یک فیلمساز علمی- تخیلی برای این 6 نفر پاسپورت کانادایی صادر می کند و به اسم بازیگرهای این فیلم علمی- تخیلی که اسم آن فیلم «آرگو» است، این 6 نفر را از کشور خارج می کند. در واقع در یک داستان دراماتیک از یک شکست بزرگ به نام 13 آبان که داغی بر دل آمریکاست، یک موفقیت شکوهمند می سازند.

امام خمینی(ره) ، پیشتاز واقع بینی

ملت ما علی رغم تکثر و تنوع سلایق سیاسی که خودش موجب رشد و نشاط و پیشرفت و بالندگی کشور است …تمام ملت یکپارچه در مبارزه با استکبارو مقابله با سیاست های خصمانه آمریکا ، متحد و یکپارچه پشتیبان نظام، دولت و تیم مذاکره کننده اند تا بتوانند با اقتداری که شایسته ی این ملت است، از حقوق، منافع و ارزش های این ملت به خوبی دفاع کنند.

گزارش تصویری: ما همه مصطفی هستیم

دانشجویان دانشگاه شریف با اعلام ایستادگی خود بر سر مسئله ی هسته ای با پر کردن میثاق نامه ای اظهار داشتند برای گام های بعدی این فرآیند رهرو آن شهید بزرگوار، شهید مصطفی احمدی روشن هستند و در اقدامی نمادین با زدن اثر انگشت خود بر عکس شهید احمدی روشن یکصدا اظهار کردند :«ما همه مصطفی هستیم».

لایه پنهان کشف لانه‌های جاسوسی در ایران و غرب

ذلت امروز فرانسوی‌ها محصول ذلت دولتمردانشان است و گرنه آنها صاحب انقلاب کبیرند. استیصال آلمانها نیز. دیگر اروپاییان هم از این قاعده مستثنی نیستند. اعراب و آفریقاییها و اهالی آمریکای لاتین هم در بیداری اسلامی یا انتخاب رئیس جمهوران مخالف آمریکا، پیشاپیش به استقبال «روز جهانی مبارزه با استکبار» آمده‌اند. اهالی شرق آسیا نیز هنوز ذائقه‌هایشان از تنها بمباران هسته‌ای ـ‌بی‌شرفانه‌ترین نسل‌کشی در تاریخ چند هزارساله بشرـ تلخ است.

«مرگ بر آمریکا»یعنی مرگ بر اتاق‌فکرهایی که نابودی مسلمانان را رقم می‌زنند

عضو شورایعالی امنیت ملی گفت: ایالات متحده آمریکا ایران را تهدید به حمله هسته‌ای می‌کند و این همان منطق فرعونی است و آنان نگرانی این هستند که با ظهور انقلاب اسلامی مدلی که آنان از لحاظ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی برای ملت‌های دنیا پیچیده‌اند عملی نشود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.