14 خرداد در حرم امام(ره)؛ سخنرانی سید حسن خمینی و مقام معظم رهبری

مراسم بیست و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از ساعت 9 صبح روز شنبه 14 خرداد با تلاوت قرآن کریم و عزاداری و سخنان حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیدحسن خمینی آغاز و همگان از از بیانات ارزشمند حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) بهره مند خواهند شد.

خاک بر سر من الدنگ احمق که ۱۴ خرداد دلم برات سوخت!

اگرچه هرگونه توهین به ایشان محکوم و مذموم است اما انتظارات از سید حسن بیش از این بوده و هست ولی بهرحال هنوز هم فرصت جبرانِ گذشته و بازگشت به مسیر اصلی انقلاب و آرمان های امام و رهبری باقی است.

پایان دوران آقازاده‌ها

١۴ خرداد ١٣٨٩را در تقویم سیاسی ایران باید رسما روز پایان دوران آقازاده‌ها دانست. «آقازاده» کسی است که موقعیت و وزن اجتماعی، سیاسی یا اقتصادی او بیش از آن که مرهون شایستگی و تلاش و مجاهدت خودش باشد، مدیون نام پدرش (یا جدش) است. وجود آقازاده‌ها در محیط هر جامعه‌ای امری اجتناب ناپذیر است. مشکل زمانی است که در میدان سیاست و اقتصاد و فرهنگ آقازاده‌ها حاشیه‌ی امن یا امتیاز ویژه داشته باشند… وجه دیگر این حادثه ی تاریخی به ماهیت تصویری آن بازمی‌گشت و اینکه به صورت زنده و در برابر دیدگان میلیونها ایرانی در سراسر جهان اتفاق افتاد

اختصاصی تریبون- نمازجمعه تاریخی ۱۴ خرداد ۱۳۸۹

ملت وفادار ، پراستقامت و بصیر ایران ، مراسم بیست و یكمین سالگرد ارتحال خمینی كبیر را به عرصه ای برای “تجلی پرشكوه و عمیق وفاداری ایرانیان” به امام راحل عظیم الشان تبدیل كرد و بار دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی و ولی فقیه زمان، در همراهی با خط نورانی امام پیمان بست .

ایران در انتظار تاریخی ترین نماز جمعه

امسال پر شور تر از هر سال دیگر عاشقان خمینی کبیر از پهنه جغرافیای ایران گرد هم می‌آیند تا فریاد برآورند ایران وامدار خمینی است و مسلمانان ایران راه خمینی را رهیافت به روشنی و رستگاری می‌دانند. حرم مطهر امام این روزها شاهد کاروانیانی است که هریک به شکل‌های مختلف آمده‌اند تا «حضور» داشته باشند در آیین پایداری خمینی و راه خمینی. «حضور» اما این روزها رسالت و تکلیفی است پراهمیت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.