پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

رسانه، حزب، دانشگاه سه زاييده تفکر مدرن

پیاده نظام آمریکا در ایران بیش از سه دهه است می‌خواهد با تحریف آرمان‌های انقلابی جنبش دانشجویی از 16 آذر به نفع مستبدین داخلی و جهانی بهره ببرد اما تاکنون به فضل خدا موفق نشده و موفق هم نخواهد شد.

روز شناسنامه‌دار !

آقای دکتر روحانی در مراسم تجلیل از شهدای 16 آذر 32 برخلاف آنچه انتظار می‌رفت و هدف اصلی همایش بود، به جنایات آمریکا که شهادت مظلومانه سه شهید 16 آذر، بخشی از آن و صدها جنایت وحشیانه دیگر آمریکا از آن روز تا به امروز در ادامه آن بوده و هست، هیچ اشاره‌ای نکردند.

۱۶آذر امسال روز دولت بود نه دانشجو

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه 16 آذر امسال را باید روز دولت بنامیم نه روز دانشجو، گفت: با نگاه امنیتی دولت سخنرانی افراد ارزشی و منتقدان حذف و به جای آنها منسوبین به فتنه مجوز سخنرانی دریافت می‌کنند.

«حقوق بشر» فریب غرب برای غارت دنیاست

امام جمعه موقت تهران گفت: مسئله حقوق بشر مسئله‌ای است که غربی‌ها به عنوان فریبی برای غارت دنیا مطرح کردند.

قالیباف: درمذاکرات نباید گرفتار سازش‌ منفعلانه شویم

قالیباف اضافه کرد: همزمان با تحولات در ایران، مناسبات قدرت در منطقه و جهان تغییر کرد و ایران به عنوان کانون هدایت از مستعضفین و مظلومان تبدیل شد و ما با تأمل در دوران گذشته در می‌یابیم که آنچه ما را توانمند ساخته، فرهنگ برخواسته از انقلاب،‌ مجاهدت‌، ایثار و بهره‌گیری از جوانان و امکانات داخلی بوده است که ما آن را فرهنگ جهادی می‌نامیم.

حاشیه ۱۶ آذر در دانشگاه تهران / استقبال از جلیلی با شعار سرتا زپا حماسه ای؛ ای پاسدار هسته‌ای

قالیباف شعار “نه غزه و نه لبنان را” فاصله گرفتن از انسانیت، مبارزه، آزادگی و استکبار ستیزی دانست و گفت: عزت و پیشرفت در گرو دوستی و رابطه با آمریکا نیست می توان هم انقلابی و ارزشی بود و هم با کارآمدی مشکلات کشور را حل کرد که این جملات قالیباف نیز مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت و شعار “مرگ بر آمریکا” بار دیگر در سالن طنین انداز شد.

ما در پافشاری بر حقو‌ق‌ و ایستادگی در برابر آمریکا استثنا هستیم

اگر افرادی بخواهند با شعارهای مدرن و نگاه‌های لیبرالیستی همان تفکرات دوران قرون وسطایی را برای محدود کردن پیشرفت این ملت فراهم کنند، این نشاندهنده کودنی و عقب ماندگی ذهنی آنهاست؛ ملت ما اجازه نمی‌دهد یک قدرت استکباری بخواهد حقوق ما را برای ما تعریف کند، ملت اجازه نمی‌دهد یک قدرت استکباری بخواهد برای حقوق و آزادی ملت ما، حدود و شروط تعیین کند.

افراطی‌ها درپی حضور خاتمی در دانشگاه تهران

در حالی که جریان فتنه آمریکایی – صهیونیستی در پی تلاش برای رفع حصر از سران فتنه هستند انجمن اسلامی دانشگاه تهران از سیدمحمد خاتمی برای حضور در برنامه ۱۶ آذر این تشکل دعوت کردند.

ثبت‌نام اکران مردمی هماهنگ مستند «آذرخش»

جهت ثبت نام و شرکت در اکران مردمی مستند آذرخش که به مناسبت روز دانشجو برگزار می شود می توانید با کلیک بر عکس زیر فایل ثبت نام را دریافت کرده، شرایط اکران را مطالعه نموده و پس از تکمیل به آدرس الکترونیکی دبیرخانه ارسال نمایید

جنبش دانشجویی، دانشگاه غربزده، معرفت اشرافی

کارهای دیگری نظیر ایجاد تشکل های دولت ساخته در دولت سازندگی پی گیری شد و با اصل کردن دنیا گرایی و تقدم توسعه بر عدالت که در جمله معروف طبیعی است که یک عده زیر بار توسعه له شوند خود را نشان می داد تیر خلاصی به جنبش دانشجویی زده شد… بنده هم معتقدم به مردم ظلم شد. بزرگ ترين ظلم شكستن آن حماسه چهل ميليوني بود…بعد از فروكش كردن آشوب ها باز به سود نظام و مردم شد. آن هم تنها با …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.