صدا و سیما و دوگانگی در برخورد با فتنه ۸۸

اما گویی خط قرمزی نا نوشته در رسانه ملی مانع از نزدیک شدن دست اندر کاران آن به این محوطه ممنوعه شده است و یک هماهنگی نانوشته با رسانه های بیگانه به منظور سانسور شکست توطئه ۸۸ در رسانه ملی ایران نیز وجود دارد.

دشمن از اسلامیت نظام و استقلال کشور عصبانی است

مردم در این چند روز، استخوان در گلو و خار در چشم این چند روزه تحمل کردند. این صبر انقلابی، این تحمل توأم با «کظم‌غیض» این حفظ نظم و آرامش، این هوشیاری، آماده بودن اما منتظر دستور ماندن و دست روی دست گذاشتن نکته بسیار جالبی بود. اگر منع مسئولین نبود مردم ما، جوانان مسلمان، غیور و انقلابی ما با این عناصر اوباش به شدیدترین وجه برخورد می‌کردند و آنها را به سزای اعمالشان می‌رسانند.

سردار نظری: خاتمی باید محاکمه شود!

به گفته سردار فرهاد نظری 17 و 18 تیر در موقعیت مقابله با براندازی قرار داشته و به‌دلیل این‌که به خیلی‌ها امتیاز نداده، محاکمه شده و حتی یکی از نقاب‌داران کوی دانشگاه، در جایگاه شاکیان بوده؛ می گفت خاتمی باید محاکمه شود.

فتنه ۷۸ حادثه یا توطئه؟

در این نوشتار به ۷ نمونه از اقدامات افراد سیاسی وابسته به اصلاحات و نشریه های اصلاح طلب اشاره می شود که دقیقا در راستای افزایش تنش ها و تضعیف حاکمیت در قبال فتنه گران بوده است.

نگاهی به‌نقش حساب‌شده خاتمی در فتنه

خاتمی و حلقه یارانش جرمشان بیشتر از موسوی و کروبی نباشد کمتر نیست حتی به دلیل آنکه آن‌ها هم این دو انسان مغرور به خود و هم عده‌ای فریب‌خورده را در مسیر گمراهی خود ترغیب کردند و آگاهانه آب در آسیاب دشمن ریختند، جرمشان به‌مراتب بیشتر از بازیگران روی صحنه حوادث ۸۸ است.

بازخوانی: متن کامل نامه فرماندهان سپاه به خاتمی

آیا حرمت‌شکنی و توهین به مبانی این نظام، تاسف و پیگیری ندارد؟ آیا حریم ولایت فقیه کمتر از کوی دانشگاه است؟ آیا حریم امام، آن انسان کم‌نظیر، کمتر از جسارت به یک دانشجو است؟ آیا چند روز امنیت کشور را دچار اخلال کردن و به هر مؤمن و متدین حمله کردن و آتش زدن فاجعه نیست؟ آیا زیر سئوال بردن جمهوری اسلامی، این یادگار ده‌ها هزار شهید و شعار علیه آن دادن فاجعه نیست؟

مصاحبه حاج بخشی در فتنه ۱۸تیر+تصویر

در پی آشوب‌های ضدانقلاب به قصد شوم و باطل براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در 18 تیر 1378، حاج ذبیح الله بخشی علمدار جبهه‌ها ضمن دردل از بی مهری‌های روا داشته شده به بسیجیان، دفاع از حریم ولایت فقیه و مبارزه با ضد انقلاب را وظیفه‌ی ذاتی بسیج خواند.

به یاد کسانی که «فتح سنگر به سنگر تا رسیدن به فرماندهی» را در دستور داشتند

حوادث ۱۸ تیرماه تا ۲۳ تیرماه ثمرات گسترده‌ای برای همه ناظران سیاسی داشت. هرچند این حوادث تنها در ۵ روز رخ داد اما پرده از بسیاری از حقایقی برداشت که به واسطه غوغاسالاری رسانه‌های جریان دوم خرداد، مکتوم مانده بود.

سه دهه، سه فتنه / «نُه دی» آزمون نهایی نظریه امام(ره)

«نُه دی» را آزمون نهایی نظریه امام(ره) در خصوص انقلاب اسلامی دانست، انقلابی كه با اتكای به مردم پیروز شد و به پیش رفت و مردمی كه با پشتیبان ولی‌فقیه از راه امام دست نكشیده‌اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.