کیاسری با «30 سال زندگی با 100 بند» به عمار می آید

این مستند زندگی یکی از اهالی کیاسر را به تصویر کشیده است که پس از صرف 30 سال از زندگی خود، کار معرق‌کاری دعای جوشن کبیر را به پایان رسانده، آن را در سقف خانه خود نصب کرده است.» «100 بند» در عنوان این مستند به 100 بند دعای جوشن کبیر اشاره دارد.

تولید مستند «چریکه بی‌دنگ» به پایان رسید

تولید مستند «چریکه بی‌دنگ» ویژه بمباران شیمیایی شهر سردشت در شبکه سوم سیما به پایان رسید.

اکران فیلم های جشنواره عمار در دانشگاه شهید چمران

فیلم های دومین جشنواره مردمی فیلم عمار در دانشگاه شهید چمران اهواز به نمایش در می آیند.

پرونده: دومین جشنواره مردمی فیلم عمار

پرونده‌ی دومین جشنواره مردمی فیلم عمار

جلیلی: در کنار جریان رسانه‌ای، حلقه‌های فکری ایجاد شود

بایکوت رسانه‌های روشنفکری از این جشنواره یکی از موارد سئوال برانگیز بود چراکه یک برخورد باندی و سیاسی در اطلاع رسانی ایجاد شد و تعمداً رسانه‌های روشنفکری جشنواره فیلم عمار را انکار کردند و متاسفانه جریان موج نوی سینمای انقلابی را نادیده گرفتند.

خشم‌واره‌ای علیه جشن‌واره‌ها

از دل این دادها و صداها خشمواره ای ترتیب داده شد که صدای مردمی باشد علیه جشنواره ای که صدای مردمی بود از نوع شمال شهری اش . خشم واره ای که تولیدش همین مردم و توزیعش نیز ، و مخاطب و بیننده اش که بی شک در دل همین مردم بود . مردمی که هم شمال داشت هم جنوب ، هم شرق داشت و هم غرب ، مردمی که مرکز امورش و مرکز قلبش انقلاب است و خشم واره ای که همه ی این جهات را می دید و بی هیچ سانسوری نشان می داد .

بررسی جايگاه جشنواره عمار در رادیو گفتگو

رادیو گفت و گو در برنامه اي جايگاه جشنواره مردمي عمار در راهبري سينماي ملي را بررسي مي كند. اين برنامه را مي توانيد راس ساعت 18 از رادیو گفتگو، روی موج اف.ام، ردیف 103.5 مگاهرتز دریافت نمایند.

رسماً گفتند معاون سيما مخالف پوشش جشنواره است

منشأ اين بي توجهي در اين مساله است كه اساساً اولويت‌هاي صداوسيما با اولويت‌هاي جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي متفاوت است و مديران این سازمان، دغدغه‌هاي بسيار متفاوتي با عموم مردم انقلابي و متدين دارند.

«مهار نشده» وارد شبکه نمایش خانگی شد

فیلم مستند «مهارنشده» ساخته مصطفی رضوانی توسط موسسه رسانه های تصویری وارد شبکه نمایش خانگی شد.

جشنواره‌ عمار فقط نشانه‌ای بر زنده بودن هنر انقلاب است

جشنواره عمار قرار نیست وظایفی را که مدیران منفعل فرهنگی کشور زمین گذاشته اند همه را یک تنه به دوش بکشد. این جشنواره صرفا یک نشانه است، یک مثال است برای این‌که نشان دهد هنر انقلاب اسلامی علی‌رغم تلاش‌های جریان روشنفکری و علی‌رغم ناکارآمدی ها و ناهنجاری‌هایی که در مدیریت فرهنگی جمهوری اسلامی وجود دارد هنوز نمرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.