علت قطعی مکرر اینترنت مخابرات کشف شد

علت جدید اختلال که توسط تیم فنی شناسایی شده ناشی از اشکال در برخی مدل‌ مودم‌های مشترکان است؛‌ برخی از مدل‌ها در چند برند دارای ایراد هستند.

اینترنت 3G بهتر است یا وایمکس؟

این روزها سرویس های اینترنت پر سرعت در ایران به سه دسته قابل تقسیم اند: ADSL ، WiMAX و ۳G نام‌هایی است که مورد استفاده کاربران است. اما کدام یک برای شما بهتر است؟

«آی‌پی‌مدیا» در کشور اجرایی شده است

معاون سابق رسانه های مجازی سازمان صدا و سیما گفت: آی‌پی‌مدیا در کشور اجرایی شده و در این زمینه تنها باید توافقی بین رسانه ملی و وزارت فنآوری اطلاعات و ارتباطات صورت بگیرد.

تغییر تعرفه ADSL +جدول

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در آخرین مصوبه خود از تغییر تعرفه اینترنت پرسرعت خانگی خبر داده و تعرفه‌های آن را که از اول آبان ماه لازم الاجراست اعلام کرد.

آیا اینترنت adsl ارزان شده است؟

مواردی نیز بوده که برخی مشترکان تخفیف 20 درصدی را دریافت نکرده اند که این موضوع مورد بررسی و نظارت رگولاتوری قرار گرفته و به شرکتهای ارائه دهنده اخطار داده شده است. براین اساس کاربران می توانند شکایات خود در این زمینه را از طریق سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام و پیگیری کنند.

«مبین‌نت» مشترکینش را فراری می‌دهد

ماه‌های پیش‌رو، روزهای سختی برای اپراتورهای وایمکس خواهد بود. منسوخ شدن تکنولوژی وایمکس از یک سو و کاهش تعرفه‌ سرویس‌ ADSL از سوی دیگر، شرایط رقابت را برای بازار کم مشتری اپراتورهای وایمکس سخت‌تر از پیش کرده است.

افزایش ۳۰ درصدی سرعت ADSL

ظرفیت اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران تا ماه آینده بیش از ۳۰ درصد افزایش می‌یابد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.