توهم به سبک احمدی‌نژاد

این اولین بار نیست که احمدی‌نژاد تلاش دارد تا با طرح پیشنهاداتی در عرصه سیاسی خود را متفاوت و مصلح معرفی کند. اما سئوال ابتدایی این است که چقدر او صلاحیت این کار را دارد؟ و چرا فکر می‌کند همه منتظر هستند او نظر بدهد!

واکنش‌ ضرغامی به خاطره هاشمی

شخصاً و فارغ از مسئولیت حقوقی گذشته‌ام، هاشمی دهه 60 و احمدی‌نژاد دوره نهم را بیشتر می‌پسندم؛ معتقدم به هر میزان که مسئولین از رهنمودهای رهبری فاصله بگیرند، از کارآمدی آنان کاسته می‌شود.

دلیل اهانت مرعشی و هاشمی به مخالفانشان

هرچند چنین اظهارنظرهای عجیب و “بی‌شرف” خواندن هواداران یک رقیب سیاسی را حتی در ادبیات جوامع نزدیک به انسان‌های اولیه نیز شاید به سختی بتوان یافت، با این حال این اولین توهین یک شخصیت‌ سیاسی در این جناح نیست. پیش از این نیز آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مخالفان سیاسی خود را به قصد تحقیر، “روستایی” خطاب کرده بود.

دولت یازدهم آمارسازی می‌کند

در اطلاعیه دفتر رئیس‌جمهور نهم و دهم آمده است:‌ به رغم افزایش ۱۱۰ درصدی واردات کالا از کشور چین طی سال‌های دولت یازدهم، آقای اسحاق جهانگیری اتهاماتی حیرت‌انگیز را علیه دولت قبل ادعا کرده است.

رسوایی تندروها و واتر گیت اصلاح‌طلبان

اصلاح‌طلبان درحالی در دام تاکتیک بگم بگم های احمدی نژاد گرفتار آمدند که پیشتر از این تاکتیک برای تخریب هرچه بیشتر اصولگرایان استفاده می کردند و طی دو سال همواره با افشاگری‌هایی که بعضا تهمت افکنی و شانتاژ رسانه‌ای بود به طور غلوآمیزی علیه دولتهای گذشته خبرپراکنی می کردند.

واکنش دفتر جهانگیری به شکایت احمدی‌نژاد

در پی اظهارات وکیل رئیس‌جمهور سابق دفتر معاون‌اول رئیس‌جمهور با صدور جوابیه‌ای اعلام کرد: سوءمدیریت‌های آقای احمدی‌نژاد را به مرجع قضایی تسلیم خواهیم کرد.

در دیدار شاعران با احمدی‌نژاد چه گذشت؟

یکی از شاعران حاضر در نشست هفته گذشته محمود احمدی‌نژاد با جمعی از شعرا، جزئیاتی از این نشست را بازگو کرد.

پرونده احمدی‌نژاد درحال رسیدگی است

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: پرونده رئیس جمهور سابق کشورمان در حال رسیدگی و انجام مراحل قانونی است.

احمدی‌نژادیسم راديكال

چندي است بحث ها بر سر بازگشت و قدرت گرفتن محمود احمدي نژاد داغ شده است كه اين علل مختلفي از جمله ناكارامدي دولت جاري در اداره اقتصاد، ركود و بيكاري شديد، انفعال شبيه به موت برخي در مقابل بيگانان و دشمنان ايران، توهين هاي به انتقاد كنندگان و غير آنها دارد.

واکنش احمدی‌نژاد به سوالی درباره انتخابات مجلس

محمود احمدی‌نژاد سوال پرسیدن درباره لیست انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را کوچک می‌داند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.