هیچ مانعی برای صدور مدارک دانشگاه آزاد اسلامی وجود ندارد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «با توجه به اقدام برای اصلاح هرم هیات علمی و اعلام فراخوان جذب سال‌های گذشته در صورت نیاز به جذب، واحدها موظف به پذیرش متقاضیان مورد تایید هیات اجرایی جذب هستند. در این راستا باید استان‌ها متناسب تعهدات داده شده در جذب هیات علمی اهتمام بیشتری داشته باشند و سعی کنند همه پرونده‌های قبلی تعیین تکلیف شوند.»

علوم‌ و‌ تحقیقات، کلکسیونی از مخاطرات طبیعی

با توجه به عکس‌های موجود در زمان احداث ساختمان‌های دانشگاه، ترانشه‌های موجود همگی گسل اصلی شمال تهران را نشان می‌دهد لیکن مهندسان و مسئولین وقت دانشگاه به این پدیده مهم بی‌توجه بودند و علیرغم دانستن این موضوع خطرناک دستور ساخت ساختمان‌ها را دادند!

علوم‌ و‌ تحقیقات، کلکسیونی از مخاطرات طبیعی

با توجه به عکس‌های موجود در زمان احداث ساختمان‌های دانشگاه، ترانشه‌های موجود همگی گسل اصلی شمال تهران را نشان می‌دهد لیکن مهندسان و مسئولین وقت دانشگاه به این پدیده مهم بی‌توجه بودند و علیرغم دانستناین موضوع خطرناک دستور ساخت ساختمان‌ها را دادند!

قرار بود فقط از پولدارها شهریه بگیرند

مطابق خاطرات آقای هاشمی، هنگامی‌که دانشگاه آزاد اسلامی تحت نظارت همه مؤسسان اولیه آن بوده، تصمیم بر این گرفته می‌شود که فقط از دانشجویان متمکن شهریه اخذ شود؛ اما با روی کار آمدن هاشمی رفسنجانی به عنوان رییس هیئت مؤسسان، عملا از همه دانشجویان ورودی شهریه اخذ می‌شود.

ادامه عزل و نصب‌ها در دانشگاه آزاد

با حکم رئیس دانشگاه آزاد مرتضی احسانی جایگزین ابریشمی‌نیا در معاونت اداری مالی دانشگاه آزاد شد.

حذف معاونت‌‌های دانشگاه آزاد کلید خورد

معاون امور بین‌الملل و معاونت امور بین‌الملل دانشگاه آزاد در راستای طرح تجمیع از ساختار دانشگاه آزاد حذف شدند.

افزایش 15 درصدی شهریه دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد از افزایش 15 درصدی شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد از مهرماه خبر داد و گفت: تا مهرماه 94 افزایش شهریه‌ای نخواهیم داشت.

گروه‌های اسلام‌نما بزرگترین دشمنان اسلامند

یک فعال رسانه‌ای گفت: قرائتی از اسلام که ایران مدعی آن است اسلام ناب محمدی است که من فکر می‌کنم این اسلام فقط در ادبیات و الفاظ شکل گرفته است.

اقتدارملی از مسیر اقتدارعلمی میسر می‌شود

رئیس بسیج اساتید استان اردبیل گفت: اقتدار ملی از مسیر اقتدار علمی میسر می‌شود و اقتدار کنونی کشور در سایه تفکر بسیجی حاصل شده است.

استخدام در دانشگاه آزاد ممنوع شد

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد از ممنوعیت استخدام نیروهای جدید در دانشگاه آزاد خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.