آیا فلسطین هم بازیکن خارجی استخدام کرده است؟

فلسطینی‌ها برای اولین بار به جام ملت‌های آسیا صعود کرده‌اند. موبورهای خاورمیانه‌ای با بازی‌هایی امیدوار کننده و نمایشی محترمانه به جام رسیده‌اند. آن‌ها در آخرین بازی پیش از آغاز جام، با تیم ملی ایران که در بیشتر پیش‌بینی‌ها شانس اول قهرمانی رقابت‌ها است، یک بر یک مساوی کردند. آن ها در اولین بازی‌شان در جام ملت‌ها سوریه قدرتمند را متوقف کردند.

دولت از مالیات مردم به بازیکن پورشه سوار کمک می‌کند

عضو کمیته فوتبال فراکسیون ورزش گفت: دولت ایران از جیب مردم مالیات اخذ می‌کند تا به بازیکن پورشه سوار کمک کند.

دستگیری ملی‌پوش فوتبال در پارتی شبانه

یکی از بازیکنان ملی‌پوش فوتبال که در یکی دو سال گذشته مورد توجه اکثر تیم‌های مطرح لیگ برتری قرار گرفته بود به همراه دو هم تیمی خود در یک پارتی شبانه در یکی از محله‌های معروف شهر خود شرکت کردند که این بازیکن در حالتی نامتعادل دستگیر شد اما دو بازیکن دیگر متواری شدند و پلیس به دنبال آنهاست.

فوتبال سلاحی بی‌زبان در دست جنایتکاران تاریخ

این فوتبال بی زبان اگر روزی زبان باز کند شاید خواهد گفت که در هر اجلاس و کنفرانس و مجمع بین المللی به بهانه من، علامت‌های فراماسونری، زیون، ستاره بی رمق و البته بی زبان داود را بر در و دیوار نکوبید.

دادگاه احمد توکلی در شماره 238 پنجره

قسمت پایانی لیگ چهاردهم فوتبال ایران، برای طرفداران تیم تراکتورسازی تبریز پایان‌بندی تلخی داشت و اعلام نتیجه نادرست بازی هم‌زمان سپاهان و سایپا به بازیکنان نفت تهران و تراکتورسازی تبریز و هواداران حاضر در ورزشگاه، در دقایق پایانی و حواشی و اشتباهات داوری، باعث شد پنجره در شماره 238 خود به بررسی پشت‌پرده این وقایع بپردازد.

بازی است آقایان، بازی!

برادر من بازی است دیگر، بس کنید این آسمان و ریسمان بافتن و نمادخوانی و حاشیه و تحلیل را. برنده کتاب سال را کسی نمی‌شناسد، رسانه دو دقیقه مصاحبه با شاعر و پژوهش‌گر درجه یک سال پخش نمی‌کند، اما برای یک و نیم ساعت فوتبال، پنج ساعت برنامه زنده پخش می‌شود. و البته که با این روال بالاخره این حرف‌ها هم ناگزیر است. توپ است و قل می‌خورد یا می‌رود داخل این دروازه یا داخل آن دروازه، اسمش رویش است: بازی فوتبال.

اعدام 13نفر توسط داعش بخاطر تماشای فوتبال

گروه تروریستی داعش اعلام کرد که این نوجوانان «قوانین دینی را با تماشای فوتبال زیر پا گذاشته اند.»

چرا نتیجه‌پرونده فساد در فوتبال اعلام نمی‌شود؟

می توان این طور نتیجه گرفت که شاید دلیل عدم اعلام نتیجه این پرونده این است که مفسدان فوتبال ما یک باند هستند، دقیقا مثل مفسدان اقتصادی واگر قرار باشد پیگیری صورت بگیرد اسم خیلی‌ها از این پرونده بیرون می‌آید.

هر چه جرم بزرگ‌تر، تخفیف در مجازات بزرگتر

خیلی‌ها مجوز بازی کردن فوتبالیست‌ها در لیگ بر‌تر، بدون آنکه به خدمت عمومی فراخوانده، دادگاهی شده و اضافه خدمت و تنبیهات دیگری از بابت جعل اسناد را متحمل شوند را چیزی در حد جایزه دادن به ایشان می‌دانند.

دلخوری‌ ملی‌پوشان والیبال از رییس‌جمهور

یکی از بازیکنان تیم ملی والیبال نیز با تاکید بر اینکه بازیکنان تیم ملی والیبال ایران آنقدر عزت نفس دارد که مانند خیلی ها پاداش خود را گدایی نکنند گفت: آقاى رئيس جمهور زحمت می کشند و براى باخت تيم ملی فوتبال کشورمان به تیم فوتبال آرژانتين پيام تبریک می دهند لیکن در حالی که ما(تيم ملی واليبال ایران) با اقتدار، دو تیم مطرح در عرصه والیبال یعنی ايتاليا و آمريکا را شکست داده ایم از کسى صدايى برنخواسته است!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.