کلیپ/ قانون گریزی سران فتنه

دانلود کلیپ از لینک زیر: www.aparat.com/v/vKb9a

کلیپ/ نماهنگ پایان فتنه

کلیپی با موضوع فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و حماسه تاریخی ۹ دی ماه همراه با بیانات امام خامنه ای (مد ظله العالی) /// تولید شده در سایت انصار کلیپ

کلینتون: بابت پاسخ ضعیف ایالات متحده به «جنبش سبز» در ایران پشیمانم

هیلاری کلینتون، نامزد پیشروی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سخنانی در اندیشکده بروکینگز گفت: بابت پاسخ ضعیف ایالات متحده به «جنبش سبز» در ایران پشیمانم، هم‌اکنون نیز باید به‌دنبال این باشیم که ایالات متحده دقیقاً چه‌کاری می‌تواند انجام دهد تا یک تغییر ایجاد کند.

فیلم: اعتراف بی‌بی‌سی به عدم تقلب در ۸۸

این مطلب که در زمینه آسیب شناسی شکست فتنه سبز نگاشته شده، برای ساماندهی و مدیریت فتنه بعدی برنامه ریزی می کند و راهکار ارائه می دهد و چند اعتراف مهم را در پی دارد: نکته اول جنبش نبودن و شورش بودن فتنه 88 و نکته دومی که عنوان می شود اعتراف به آرای بسیار محمود احمدی نژاد و عدم تقلب گسترده در انتخابات 88 است.

این عکس را «فراموش نمی کنیم»

عکسی است که در سال 1390 از لیونی وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی منتشر شد که با بستن پارچه سبز به دور مچ دست خود، از حامیان موسوی و کروبی در ایران اعلام حمایت کرد.

فتنه‌گران منتظر فرصتند

مدیر مجموعه فرهنگی سیدالشهدا مسجد مفتخر گفت: فتنه سرانی دارد حالا من نمی‌خواهم بگویم بانیان فتنه 88 حتماً نیروی مستقیم انگلیس و یا آمریکا هستند ولی این اصل مشهود است که بالاخره در وادی مقام و شهرت اینها نفسشان پاک نبود.

دیروز نه غزه نه لبنان امروز جانم فدای غزه

این دقیقاً وجه افتراق کریس رونالدو است با برخی حضرات محبوب و بیش از حد مردمی خودمان. آدم های محبوبی که سال 2009 داد می زدند: نه غزه نه لبنان، و حالا که احساسات مردم را نسبت به فجایع غزه حساس می بینند یک دفعه احساس تکلیف می کنند و برای مظلومیت غزه گریه می کنند!

سبزها می‌توانستند یک داعش دیگر باشند!

یکی از ماموران امنیتی زخمی شده بود و روی زمین افتاده بود.عده ای که صورتهاشان را بسته بودند رفتند و بر بدن نیمه جان او بنزین ریخته و آتشش زدند. من رفتم و بدن در حال سوختن او را از وسط جمعیت به کنار کشیدم و لباس هلال احمر خودم را بر تنش انداختم. به یکباره جمعیت به سوی من حمله ور شدند و با عمود آهنین به سرم کوبیدند. سه نقطه از سرم شکست، بینایی ام را تقریبا از دست دادم.

جنایت ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی!

خسارات مادی وارده توسط فتنه به کشورمان بالغ‌بر بیش از ۳۲۴ هزار میلیارد تومان است! عددی که می‌تواند در حال حاضر بیش از دو میلیون و صد و شصت‌وسه هزار فرصت شغلی جدید را در کشور فراهم آورد.

از شعارهای انقلاب تا عربده‌کشی جنبش سبز

هرچه ملت ایران در روزهای انقلاب با شعار «استقلال آزادی جمهوری اسلامی» به دنبال سرنگونی رژیم شاه بودند‏، اما فتنه گران در سال88 با حذف اسلام و معرفی جمهوری ایرانی خواهان ایران منهای اسلام شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.