مراسم سومین سالگرد شهادت مدافع حرم،حاج سعید سیاح طاهری برگزار می‌شود

مراسم سومین سالگرد شهادت مدافع حرم اهل بیت(ع) و مجاهد عرصه فرهنگی حاج سعید سیاح طاهری در سالن شهید مطهری فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود.

مرد تویی،بقیه اداتو درمیارن…

خبرنگار:خوشحالی اخوی،عملیات دیشب چطور بود؟
رزمنده:خیلی خوب شد
+حالت چطوره؟
-خیلی خوبه،اول شب دستم قطع شده از مچ ولی با این دستم جنگیدم

پیاده‌روی اربعین با کاروان مقاومت در محور فرات

کاروان پیاده‌ی روایت مقاومت، محور فرات، در دومین سال حرکت، صبح هفتم صفر از مسجد جامع خرم‌شهر به مقصد عتبه‌ی مقدسه‌ی حسینیه حرکت خواهد کرد.

۲۰۰ شهید گمنام را به خانواده هایشان رساندم

«کار حرفه ای من در تولید واکسن بود؛ اما یک حادثه باعث شد که جریان حوزه تخصصی کار خودم را عوض کنم. و آن هم حادثه ۱۱ سپتامبر بود. وفتی این حادثه رخ داد و خبرهای آن را دنبال می‌کردم، همان موقع خارج از کشور (فرانسه) بودم. وقتی دیدم از ژنتیک برای شناسایی قربانیان آن حادثه استفاده می‌کنند، گفتم چرا این کار را برای شناسایی شهیدان گمنام خود استفاده نکنیم؟»

چند یادگاری از سردار حسین همدانی

چندی پیش به صورت تصادفی کشف کردم اکثر شهدای تهرانیِ مدافع حرم، از جانبازان فتنه ۸۸ هستند. حالا که حاج حسین شهید شده به یکباره یاد همان کشف افتادم! آن شهدا به فرماندهی حاج حسین در وسط معرکه بودند و زخم چاقو و سنگ و اسید فتنه‌گران بر پیکرشان نشسته بود و حالا نوبت حاج حسین رسیده بود که به یارانش بپیوندد.

کدام شهیدان مشهور در قاب سینما نشسته اند؟ + تصاویر

سینمای جنگ یک سینمای اجتماعی است؛ اگر این ژانر از سینما در کشور ما به سینمای دفاع مقدس نام‌گرفته به سبب تفاوتی‌ است که ما برای ماهیت جنگ یا در واقع دفاع خود از مرز و خاک و ایمان‌مان قائل هستیم. پس دور از انتظار نیست، سینمایی که می‌خواهد این‌گونه جنگ را به تصویر بکشد باید به سراغ کسانی برود که بتوانند غایت این قدسیت زمینی را نشان دهند.

جانباز 50 درصد مقابل بنیاد شهید چادر زد

یک جانباز ۵۰ درصد همزمان با هفته دفاع مقدس در مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خیابان طالقانی چادر زد.

عکس: تمبر شهدای غواص

تمبر شهدای غواص همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی می شود.

گذشت زمان نخواهد توانست جلوه نام و یاد شهیدان را کم فروغ سازد

گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست-انشاالله- جلوه ی نام و یاد شهیدان عزیز را کم فروغ سازد. شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ و این مائیم که باید با ارتباط و اتصال به این مفهوم بلند و ماندگار، برای خود و جامعه و کشور خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم. نامگذاری یک روز از هفته ی دفاع مقدس به این نامِ مبارک، ادای وظیفه ای در این راه است.

از «بینوایان » شما تا «داستان ایستادگی» ما

امروز وقتی هواپیمای هیئت شصت نفره فرانسوی در فرودگاه «شهید هاشمی نژاد» مشهد به زمین می‌نشیند شاید کسی نباشد برای آنها توضیح دهد که این خطیب و نویسنده محبوب مشهدی توسط کسانی ترور شد که در پاریس به پارلمان دعوت می‌شوند تا راجع به مبارزه با تروریسم سخنرانی کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.