سخنان تو‌أم با بغض رهبر انقلاب درجمع وزرا در کرمانشاه

بي شك بنده و ديگر مسافرين در جلسه جمع بندي مصوبات سفر استاني مقام معظم رهبري و هيئت دولت به كرمانشاه، خاطرات وشرايط خاص اين رويداد را فراموش نخواهيم كرد. بعد از گزارش آقاي رحيمي معاون اول رئيس جمهور، رهبر معظم انقلاب سخنراني جدي اي را ايراد فرمودند كه بخش عمده آن توام با بغض بود.

اطلاعیه دفتر مقام معظم رهبری در تقدیر از مردم شریف استان كرمانشاه

به فضل الهی سفر تاریخی و ماندگار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به استان كرمانشاه در پرتو استمرار وحدت، آگاهی، وفاداری و هوشیاری آحاد مردم و در سایه شكوفایی استعدادهای كم نظیر مردم مجاهد به ویژه جوانان مؤمن، پر نشاط و با طراوت استان، افق كاملاً امیدوار كننده ای برای آینده این منطقه پر بركت ترسیم می كند

پایان سفر نه روزه رهبر انقلاب به کرمانشاه + برنامه‌های آخرین روز

رهبر معظم انقلاب در اخرین روز از سفرشان به کرمانشاه صبح امروز با جمعی از زنان ایثارگر استان دیدار کردند و سپس به عیادت احمد عزیزی رفتند و در آخرین برنامه‌ی سفرشان با جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان دیدار کردند و به تهران بازگشتند.

گله رهبر از تبلیغات هزینه‌بر و پر رنگ و لعاب

رهبر انقلاب اسلامي با قدرداني و تشكر از «صفا و محبت شيرين و بي دريغ»مردم استان و زحمات مسئولان محلي، از افراط مراكز مسئول در نصب عكس ها و تابلوهاي تبليغاتي در استان گله و خاطر نشان كردند: اين گونه «تبليغات هزينه بر و پُر رنگ و لعاب»، متناسب با شأن طلبگي ما و درخور نظام اسلامي نيست و از لحاظ علمي نيز اثر بخشي مناسبي نخواهد داشت.

تشكیل جلسه هيأت وزيران در حضور رهبر انقلاب در كرمانشاه

هيأت وزيران، پس از تشكيل جلسه ويژه در استان كرمانشاه، چهارشنبه شب به حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی رسيد و گزارش تصميم ها و تدابير دولت را برای حل مسائل و مشكلات استان و شتاب گرفتن روند توسعه اين منطقه ارائه كرد.

مبادا رسانه‌ها و افراد صاحب تریبون در زمین دشمن بازی کنند

حضرت آیت الله خامنه ای با استناد به تلاش دشمنان برای سیاه نمایی اوضاع کشور از طریق بزرگ کردن ضعف ها و کمرنگ کردن پیشرفتها، همگان بویژه اهل قلم، اصحاب مطبوعات و صاحبان تریبون و رسانه را به مراقبت و هوشیاری در این زمینه فرا خواندند و افزودند: مبادا کسی دانسته یا ندانسته با اظهار نظر، حرف و یا نوشته خود به این خواست دشمن کمک کند.

گزارش لحظه به لحظه از دیدار مردم کنگاور با رهبر انقلاب + عکس

رهبر معظم انقلاب در هشتمین روز از سفرشان به استان کرمانشاه، صبح امروز ( چهارشنبه 27 مهرماه) با مردم دلاور کنگاور دیدار خواهند کرد. از ساعات اولیه بامداد مردم زیادی در مسیر استقبال و خیابان‌های این شهر چشم به راه رسیدن رهبر فرزانه انقلاب هستند.

الگو سازی‌های نظام استبداد برگرفته از پروتکل‌های صهیونیستی است

حضرت آیت الله خامنه ای تلاش شبکه های رسانه ای نظام استبداد بین المللی را برای برجسته کردن الگوهای منحرف و سخیف، برگرفته از اهداف خطرناک پروتکل های صهیونیستی دانستند و افزودند: این الگوسازی شبکه ای، بر اساس سیاست های مشخص و مدون صورت می گیرد.

گزارش لحظه به لحظه از دیدار مردم پاوه با رهبر انقلاب + تصاویر

مردم شهر پاوه امروز دوشنبه میزبان رهبر معظم انقلاب هستند. پاوه یكی از شهرهای شمالی استان كرمانشاه است. گزارش لحظه به لحظه‌ از حاشیه دیدار مردم پاوه و اهم سخنرانی رهبر معظم انقلاب در این صفحه قابل مشاهده است …

یک مادر از قصاص قاتل فرزندش به خاطر سفر رهبری به گیلانغرب گذشت

نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب گفت: یک شیر زن گیلانغرب به یمن سفر حضرت آیت اله خامنه ای به استان و شهرستان گیلانغرب، از حکم قصاص قاتل فرزند خودش گذشت کرد.