ده راهکار برای داشتن یک رسانه محلی موفق

نباید مجله را رایگان توزیع کرد. اگر خوب کار شود خرج خودش را بر مي‌گرداند. پس باید سعی کرد تا کار خوب بشود. اگر تيم خوبي وجود داشته باشد و سرفصل‌هاي خوبي براي نشريه طراحي شود، كم‌كم مي‌توان مجله را فروخت. اگر مطالب خوب باشد، خوانده مي‌شود و اين به آن مي‌گويد. بعد از 2، 3 شماره وقتي برای مصاحبه به حاج آقا فلاني زنگ مي‌زنيد، خيلي لحنش فرق كرده است.

هشتمین نشریه شهدای اسلام منتشر شد

هشتمین شماره ماهنامه «شهدای اسلام» صبح امروز در تهران و شهرستانهای سراسر کشور به روی گیشه رفت.

رسایی: هفته‌نامه ٩ دی هنوز توقیف است

مواردی که ٩ دی به دلیل آن توقیف شده واقعا منطبق بر قانون نیست. تنها دلیل توقیف انتقاد از توافقنامه ژنو و جابجایی های زیاد در دولت است.

«مدرسه اسلامی علوم سیاسی» منتشر شد

سنخی از فلسفه سیاسی که اولاً مشروعیت تأسیسی خود را از منبع حقیقی دانش دریافت می‌دارد و ثانیاً‌ این عقل نظری را در عقل عملی به وحدت می‌رسانند و ثالثاً در معنای سیاست‌گذاری و تدبیر همه‌جانبه به کار می‌رود. اکنون که زمانه تولید دانش‌های بومی است جا دارد که با تحول در مطالعات و پژوهش‌های علوم سیاسی، کلاسیک سیاست‌شناسی نوینی صورت پذیرد تا سیاست‌گذاری و مهندسی جامع، پایدار و متوازن در روندها و فرایندهای پیشرفت تدارک شود.

تصویر خواننده هتاک بر روی جلد نشریه داخلی

یکی از نشریات جدید‌الورود به عرصه مطبوعات رویه‌ای نامتعارف را در پیش گرفته است که شایسته است با اقدامات مشکوک و عجیب چنین رسانه‌هایی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برخورد لازم صورت گیرد.

«ملیتا»؛ نشریه مقاومت و بیداری اسلامی

عضو هیئت تحریریه نشریه تخصصی ملیتا از انتشار شماره اول آن در روز جهانی برائت از مشرکین خبر داد و گفت: نشریه ملیتا با هدف تبیین ابعاد جهانی جبهه مقاومت و بیداری اسلامی راه‌اندازی شده است.

توزیع نشریه‌های تحریک‌آمیز علیه شیعیان

منابع آگاه حقوقی عربستانی افشا کردند حکومت سعودی چند روز پیش از آغاز موسم حج در این کشور نشریه‌های تحریک‌آمیز علیه مسلمانان شیعی توزیع کرد.

واکاوی «زندگی سیاسی» در «سوره اندیشه»

سوره اندیشه در این شماره با محوریت انتخابات در سرویس سبک زندگی به موضوع «زندگی سیاسی» و در سرویس نظام اجتماعی به موضوع «انتخابات» پرداخته است. همچنین سرویس نظریه اجتماعی با پرونده‌ «مردم سالاری اسلامی»، سرویس تفکر با پرونده‌ «خرد جمعی»، سرویس هنر با پرونده‌ «وهم جمعی و خیال» و سرویس تاریخ با پرونده «طرحی برای آینده» سعی کرده است ابعاد عمیق‌تری از مسئله‌ انتخابات را در دنیای کنونی مورد مداقه قرار دهد.

رابطه سینما و علوم انسانی در «خردنامه»

دیالکتیک عقل و بصر: این پرونده به بررسی رابطه سینما و علوم انسانی می‌پردازد. در این پرونده آثاری از مجید شاه‌حسینی، ابراهیم فیاض، حسن عباسی، ناصر فکوهی، یوسفعلی میرشکاک، بهروز فرنو، شهاب اسفندیاری، مهدی ناظمی و مهدی جمشیدی منتشر شده است.جای پای فکر فلسفی: این پرونده به بررسی وضعیت آموزش فلسفه در ایران معاصر می‌پردازد. در این پرونده آثاری از حسین غفاری، حسن معلمی، محمدحسین شاه‌آبادی و هادی بیات قابل مطالعه است…

نشريه سبك زندگی حلال در روسيه منتشر شد

اين نشریه بيشتر به موضوع وضعيت فعلی و چشم‌انداز توسعه صنايع حلال در روسيه و جهان و تبيين جايگاه محصولات حلال در ايجاد جامعه سالم اختصاص دارد و با توجه به افزايش علاقمندی مسلمانان روسيه به اين محصولات راه‌اندازی شد.