نتیجه باج دادن به شبه روشنفکران!

شبه روشنفکران همواره مدعی هستند که فضا برای آنها بسته است(!) و اگر مجال کار داشته باشند، کاری می‌کنند که همه چشم‌ها به آنها خیره شود!

ده راهکار برای داشتن یک رسانه محلی موفق

نباید مجله را رایگان توزیع کرد. اگر خوب کار شود خرج خودش را بر مي‌گرداند. پس باید سعی کرد تا کار خوب بشود. اگر تيم خوبي وجود داشته باشد و سرفصل‌هاي خوبي براي نشريه طراحي شود، كم‌كم مي‌توان مجله را فروخت. اگر مطالب خوب باشد، خوانده مي‌شود و اين به آن مي‌گويد. بعد از 2، 3 شماره وقتي برای مصاحبه به حاج آقا فلاني زنگ مي‌زنيد، خيلي لحنش فرق كرده است.

تبعیض در توزیع یارانه مطبوعات‌محلی و پایتخت

سخنگوی هیأت مدیره اتحادیه مطبوعات محلی با بیان اینکه مطبوعات محلی در برابر مطبوعات پایتخت و سراسری مورد تبعیض قرار گرفته‌اند، گفت: این امر را می‌توان در نحوه توزیع یارانه به مطبوعات مشاهده کرد.

آیا اوباما به عراق نیروی زمینی می فرستد؟

نظرسنجی شبکه ان.بی.سی آمریکا، فاش کرد که اکثر آمریکایی ها پیش بینی می کنند که کشورشان برای مبارزه با داعش، به عراق نیروی زمینی اعزام خواهد کرد.

مجادله «دلواپسان» و «دل‌آرامان»

جدال همچنان موافقان و مخالفان گفتگوی ایران و آمریکا همزمان با سفر رئیس‌جمهور کشورمان به نیویورک، انعکاس سخنان روحانی در رژه نیروهای مسلح و تجدیدنظرطلبی انصار حزب‌الله از گشت‌های سیار امربه معروف سرخط مهمترین خبرهای روزنامه‌های اصلاح طلب و اصولگرای امروز بود.

یک آگهی خلاقانه در نیازمندی‌های روزنامه

یک مدیر خلاق کلمبیایی به نام «فیلیپه سالازار»، با انتشار آگهی خلاقانه و البته غیر معمولی که تنها از چینش اعلانها به دست آمده بود، رویکرد منحصر به فرد خود را به متقاضیان نشان داد و با سیلی از درخواستهای مردم برای طراحی دکور آشپزخانه منازلشان مواجه شد.

دکه روزنامه فروشی در ۶۰ سال پیش

تصویر زیر، یک دکه روزنامه‌فروشی را در سال‌های دهه 30 نشان می‌دهد. این عکس را سایت «جوان و تاریخ» بازانتشار داده است.

جریان شناسی رسانه های حامی دولت

عدم برخورداری دولت یازدهم از یک پایگاه اجتماعی مستقل، یکی از اصلی ترین چالش های این دولت محسوب می شود و دولت برای پیشبرد اهداف خود در این حوزه با چالش جدی مواجه است؛ رسانه های متعدد حامی دولت تلاش می کنند تا با طرح مباحث و موضوعاتی که فارغ از کارآمدی یا عدم کارآمدی دولت می تواند جامعه رای رئیس جمهور در 24 خرداد 92 را جذب خود کند و به تحرک آورد؛ فضای اجتماعی را مدیریت کنند.

گزارش گاردین از دشواری ازدواج در ایران

روزنامه گاردین بریتانیا در گزارشی به بررسی موضوع بحران ازدواج در ایران و مشکلات فراروی زوج‌های جوان ایرانی برای تامین جهیزیه، هزینه‌های عروسی و اجاره یا خرید مسکن پرداخته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.